Rezerwuj Kraków Stare Miasto

Sala konferencyjna w hotelu

Miejsce spotkań

Przestrzeń na konferencje

PURO to idealna przestrzeń na wydarzenia. Jest na tyle funkcjonalna, że pomieści zarówno mniej, jak i bardziej liczne konferencje i spotkania – firmowe i prywatne. Nasza sala konferencyjna została wyposażona w projektor, duży ekran, system audio i darmowe, szybkie Wi-Fi. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz cateringu, mamy dla Ciebie ofertę z naszej restauracji Hint.

PURO Hotels Krakow Spaces 003

Do 36 osób

Przestronna, jasna sala konferencyjna na parterze, której ustawienie możesz dopasować do planowanego wydarzenia. Kameralne wnętrze wypełnia funkcjonalny design i sztuka.

Wydarzenia

PURO Hotel Krakow Oldtown Interior 005

PURO Hotels Brand 0015

PURO Kraków Stare Miasto to miejsce spotkań – Ty decydujesz jakich. Mniejsze konferencje, warsztaty, premiery, a może duże eventy? Nasz zespół zadba, aby przebiegały tak, jak planujesz.

Wyślij zapytanie

Świętuj z nami

PURO Hotels Brand 017 (1)

PURO Hotel Brand 020

Urodziny, ślub czy mniejsze spotkanie towarzyskie? W PURO cieszymy się z każdego Twojego święta. Dlatego przygotowaliśmy nasze przestrzenie również pod takie wydarzenia. Zaproś gości, a my zajmiemy się wszystkim innym - przygotowaniem wnętrza, pysznym jedzieniem i napojami. Skontaktuj się z naszym zespołem i wspólnie zaplanujmy Twoje świętowanie.

Wyślij zapytanie