Rezerwuj Kraków Stare Miasto

PURO Experience

Wszystko, czego potrzebujesz

Jakie masz plany?
PURO Hotel Krakow Oldtown Lifestyle 002

Jesteś w najlepszym położeniu

Lokalizacja

Odkrywaj Kraków na piechotę albo wypożycz jeden z naszych rowerów. Odbierz wejściówki do muzeów i zaplanuj wycieczkę z przewodnikiem. Nasza lokalizacja w centrum miasta, blisko wszystkich wydarzeń, daje Ci nieograniczone mozliwości.

Zarazerwuj

PURO Hotel Krakow Oldtown Lifestyle 003

Elegancja, wygoda
i spokój

Pokoje

Przestrzeń odpoczynku, relaksu i spokojnego snu. Pokoje w PURO zaprojektowaliśmy w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, ze wszystkimi niezbędnymi dodatkami, które tworzą domową atmosferę.

Odkryj nasze pokoje

PURO Hotel Krakow Oldtown Lifestyle 004

Sama przyjemność

Bar i restauracja

Szybka kawa, pyszne śniadanie, oficjalna kolacja czy wieczorne koktajle? W restauracji Hint zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Dowiedz się więcej

PURO Hotel Krakow Oldtown Rooms 008

Miejsce do pracy
i odpoczynku

Pokoje

Każda noc jest dobra, kiedy możesz wyspać się w wygodnym łóźku, w pokoju, który gwarantuje ciszę i spokój. A kiedy przyjdzie czas na pracę, do dyspozycji masz komfortowe biurko, przy którym łatwo się skupić.

Odkryj nasze pokoje

PURO Hotel Krakow Oldtown Interior 007

Pracuj po swojemu

Przestrzenie konferencyjne

Dla poszukujących miejsca na formalne spotkanie albo na chwilę skupienia, by dokończyć ważny projekt. Nasze wnętrza spełnią role biura poza biurem, kiedy tego potrzebujesz.

Dowiedz się więcej

PURO Hotel Krakow Oldtown Lifestyle 006

Smak przyjemności

Jedzenie i napoje

Szybka kawa, pyszne śniadanie, oficjalna kolacja czy wieczorne koktajle? A może wszystko razem? W PURO Kraków Stare Miasto zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Dowiedz się więcej

Cotygodniowe aktywności

Bezpłatne dla gości PURO PURO Hotel Krakow Oldtown Lifestyle 001

Każda sobota

Bezpłatne dla gości PURO

Odkryj z nami Kraków

11:00 Darmowy spacer z przewodnikiem

Bezpłatne dla gości PURO PURO Hotels Activities PURO Cocktail Masterclass HINT PHK 1

Każdy czwartek

Bezpłatne dla gości PURO

PURO pokaz barmański

19:00 Zapraszamy na pokaz barmański, tasting koktajli oraz rozmowę na ten temat

Bezpłatne dla gości PURO MOCAK (3)

każdego dnia

Bezpłatne dla gości PURO

ROOM FOR ART

Odwiedź MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie. Darmowy bilety wstępu dostępny jest w recepcji hotelowej. 

Wydarzenia

B2E9E001 0400 498E 89EE 489B3C07DC72

Niedziela, 11 sierpnia

12:30 - 15:30

Warsztaty kolażu analogowego. 

Bezpłatny wstęp dla gości PURO. Ograniczona liczba miejsc.

Dowiedz się więcej

Dla miłośników stylu

PURO Hotel Krakow Oldtown Interior 006

PURO Hotel Krakow Oldtown Interior 003

Jesteś fanem designu i eleganckich, nowoczesnych wnętrz? My też! Nasz hotel powstał we współpracy z projektantami wnętrz z Paradowski Studio, dlatego PURO Kraków Stare Miasto śmiało można nazwać ikoną funkcjonalnego, hotelowego designu.

Projektując nasz hotel inspirowaliśmy się przestrzeniami modernistycznych hoteli z połowy wieku. Wybierając materiały postawiliśmy z kolei na lokalnych dostawców i zrównoważone rozwiązania. Wszystko po to, aby każdy mógł poczuć się tutaj naprawdę wyjątkowo.

Dwa Okna 7

Ukryte w plątaninie uliczek i przed wzrokiem turystów. Skąpane w zieleni, bujne tajemnicze ogrody, których nie znajdziesz na żadnej mapie, i o których nie opowiedzą przewodnicy - ale my tak! Zakamarki kamienic, miejskie podwórka i restauracyjne ogródki - tam dziś zaglądamy w poszukiwaniu zielonej oazy spokoju i miejskiego relaksu.

Dowiedz się więcej

Widok Z Cefe Oranzeria Po
Widok Z Cefe Oranzeria Po

Jestem szczęściarą, mieszkam nad Wisłą. I to nie w przenośni, mam do niej 167 kroków. Policzyłam! Widzę ją codziennie. Lubię na nią patrzeć. Śledząc jej nurt, wyobrażam sobie tę niegdysiejszą plażę rozłożoną pod Wawelem, ludzi w retro trykotach, grających w siatkówkę plażową i piszczące, pluskające się dzieci. Może też kiedyś rozłożę tu na piasku koc i zanurzę stopy w krystalicznej wodzie.

Dowiedz się więcej

Img 4322
Img 4322

Kawa, kawusia, kawka… kafka. Człowiek bez porannej kawy to jak Paryż bez wieży Eiffla, Watykan bez papieża, a Kraków bez Rynku. No nie... Życie bez kafki to nie jest życie! Ale jak się dziś odnaleźć w kawowych nowościach? Czy klasyczne espresso przestało być modne, latte jest passe, a czarną z ekspresu piją już tylko seniorzy? Abyście się całkiem nie pogubili, poprowadzimy Was za rączkę krakowską kawową ścieżką. Po porannej kawie w lobby PURO, ruszcie z nami w Kraków pełen aromatów i historii!

Dowiedz się więcej

Puromag Warsaw Galilu
Puromag Warsaw Galilu

Lokalnie, zdrowo i naturalnie jemy w Polsce już od jakiegoś czasu. Gdy zainteresowanie knajpkami z organiczną żywnością, wegańskimi blogami i warzywami z lokalnego ryneczku staje się normą, przychodzi pora na inne aspekty dbania o nasze ciało.

Dowiedz się więcej

Dwa Okna 7