Rezerwuj

Miejsce spotkań

W PURO naszą pasją jest zbliżanie do siebie ludzi i inspirowanie ich do wspólnego tworzenia. I właśnie tak zaprojektowaliśmy nasze sale konferencyjne i przestrzenie do wynajęcia. Są świetnym miejscem na wydarzenia, warsztaty, imprezy służbowe, a także prywatne spotkania.

Zorganizuj swoje wydarzenie

Co nas wyróżnia?

PURO Hotel Brand 007

Warsztaty firmowe

Spotkanie integracyjne, firmowa burza mózgów czy świętowanie sukcesu. Wnętrza PURO sprawdzą się jako miejsce na każdy pracowy event. Również ten, który wymaga wspólnego śniadania, szybkiego lunchu albo formalnej kolacji. Wystarczy, że dasz nam znać, a szefowie kuchni przygotują coś naprawdę pysznego.

PURO Hotel Brand 010

Premiery produktów

Stworzyliście coś wyjątkowego i chcecie zaprezentować to światu? Chętnie w tym pomożemy. Pierwsze wrażenie jest przecież najważniejsze, a przestrzenie naszych hoteli będą świetnym tłem dla każdej premiery.

PURO Hotel Gdansk Spaces 007

Konferencje prasowe

Chcesz, żeby dziennikarze dobrze się poczuli i zapamiętali właśnie Twoją konferencję prasową? Mamy dla Ciebie kilka niesztampowych rozwiązań. Możemy urządzić śniadanie prasowe na tarasie, piknik na trawie, wieczorne spotkanie z dziennikarzami na ostatnim piętrze hotelu.

PURO Hotel Gdansk Spaces 011

Wokół stołu

Biznesowe śniadanie, networking podczas lunchu czy formalna kolacja. Nasze restauracje tworzą dobry klimat do ważnych eventów i rozmów.

PURO Hotel Brand 008

Czas na piknik

Chwila przerwy od zgiełku miasta, to zawsze dobry plan. Wiemy jednak jak ciężko znaleźć czas, żeby ruszyć się poza miasto. Na szczeście są tarasy i ogrody naszych hoteli. W ciepły dzień są idealną alternatywą do wyjazdowych pikników i miejscem do wynajęcia na grilla czy całodzienną imprezę.

Pełnia wydarzeń

PURO Hotels Brand 011

PURO Hotels Brand 013

W PURO nie lubimy stać w miejscu, dlatego z nami zawsze dzieje się coś ekscytującego. Tak jak miasta, w których jesteśmy, non-stop szukamy nowych doznań, doświadczeń. Jednego dnia zapraszamy na koncert albo imprezę z DJ-em, kolejnego spotkasz u nas znanego pisarza na premierze nowej książki czy artystę podczas wernisażu jego prac. Czego nigdy nie zaznasz? Nudy!

Gdzie dziś wyruszysz?

Niezależnie od Twoich potrzeb, pasji czy planów, w PURO znajdziesz coś dla siebie. Może to być zarówno przestrzeń do zorganizowania Twojego wydarzenia albo aktywności, które zaplanowaliśmy za Ciebie. Już teraz sprawdź, co przygotowaliśmy w naszych hotelach, w sześciu miastach w Polsce.