Rezerwuj
PURO Hotel Interior Mobile

Nowy wymiar podróży

W PURO mamy swój sposób rozumienia tego, czym jest hotel. Wierzymy w ideę otwartego domu - dobrze zaprojektowanego, pełnego sztuki, ciekawych wydarzeń, inspiracji i relaksu.

Nasze lokalizacje

PURO Experience

Puro Hotels Lodz Rooms Suite 001

W PURO lubimy działać nieszablonowo, dlatego nasze wnętrza zaprojektowaliśmy z myślą o charakterze miast, w których jesteśmy. Dbamy o nasze skandynawskie korzenie, a przy projektowaniu stawiamy na najlepszy design z całego świata. Nocleg w PURO to dopiero początek Twojego doświadczenia.

Poznaj PURO Hotels

7 Lokalizacji Zobacz na mapie
PURO Hotel Warsaw Interiors 005

Polska

Warszawa

W centrum miasta, blisko najważniejszych wydarzeń i atrakcji.

Dowiedz się więcej
PURO Hotel Gdansk Interior 001

Polska

Gdańsk

Położony w jednym z najlepszych punktów miasta - na Wyspie Spichrzów, tuż obok Długiego Targu.

Dowiedz się więcej
PURO Hotels Kazimierz Rooms 003

Polska

Kraków Kazimierz

PURO Kraków Kazimierz to nowoczesny hotel, dzięki któremu odkryjesz wszystko, co oferuje dawna stolica Polski.

Dowiedz się więcej
Puro Hotels Lodz Interior 011

Polska

Łódź

PURO Łódź to nowoczesny i stylowy hotel, dzięki któremu w pełni odkryjesz to fascynujące miasto.

Dowiedz się więcej
PURO Hotel Krakow Interior 011

Polska

Kraków Stare Miasto

Położony blisko najsławniejszych zabytków, najważniejszych wydarzeń i atrakcji. PURO Kraków Stare Miasto to designerski hotel, który łączy w sobie styl i funkcjonalność.

Dowiedz się więcej
PURO Hotel Poznan 016

Polska

Poznań

Zlokalizowany w sercu Starego Miasta, to idealny punkt startowy do zwiedzania, a także załatwiania spraw służbowych.

Dowiedz się więcej
PURO Hotel Wroclaw Interior 005

Polska

Wrocław

Nowoczesne wnętrza, komfortowe, funkcjonalne pokoje, zielony ogród, lokalizacja - to największe atuty PURO Wrocław.

Dowiedz się więcej
2 1 Оpen Group (Yuriy Biley, Pavlo Kovach, Anton Varga), Warszawa, Poland 2024, Photo By Piotr Czyż

Do 24 listopada w Polskim Pawilonie na Biennale Sztuki w Wenecji można obejrzeć audiowizualną instalację wideo zrealizowaną przez ukraiński kolektyw Open Group. Powtarzajcie za mną II to zbiorowy portret świadków wojny w Ukrainie. Prezentowane prace wideo powstały w 2022 i w 2024 roku. Rozmawiamy z kuratorką wystawy – Martą Czyż

Dowiedz się więcej

Ww1
Ww1

Nazywany polską Wenecją, bo rzeki i kanały połączone są w tym mieście ponad setką mostów. Ma wspaniałe zabytki, bliskość gór i energię, którą zaraża mieszkańców i przyjezdnych. Trudno nie kochać Wrocławia! Przedstawiamy kilka ciekawych miejsc na mapie miasta, które warto odwiedzić przy okazji pobytu we wrocławskim PURO. Hotelowy ogród i jego otoczenie też bardzo polecamy, szczególnie teraz na wiosnę.

Dowiedz się więcej

05 Copyright Charlie Forgham Bailey
05 Copyright Charlie Forgham Bailey

Niedługo goście poznańskiego Puro zobaczą nową odsłonę hotelu. Za projekt przestrzeni publicznej oraz zmiany w pokojach gościnnych odpowiedzialne jest studio Holloway Li z Londynu. O zmianach w Poznaniu, ale też o wcześniejszych realizacjach rozmawiamy z Alexem Hollowayem - architektem i współzałożycielem londyńskiego studia.

Dowiedz się więcej

Tartaruga Fot. Karolina Grabowska Kaboompics (1)
Tartaruga Fot. Karolina Grabowska Kaboompics (1)

Tartaruga to łódzkie studio tkackie założone przez Wiktorię Podolec i Jadzię Lenart. W ciągu siedmiu lat istnienia Tartaruga zdobyła liczne nagrody, w wielu domach i instytucjach zawisły kilimy ich produkcji, dziewczyny przeprowadziły setki warsztatów i z krosnami objechały pół świata.

Dowiedz się więcej

231219 COFFESPOTS 0846
231219 COFFESPOTS 0846

Po sześciu latach od pierwszego wydania „Coffee Spots Polska” Krzysiek Rzyman i Aga Bukowska powracają z drugą, poszerzoną edycją przewodnika. W książce opisali prawie 300 kawiarni z kawą specialty, kilkadziesiąt restauracji, piekarni, cukierni i barów, a także podzielili się wnioskami na temat branży kawowej, jej przyszłości i trendów. „Coffee Spots Polska” to największa baza wiedzy w historii polskiej kawy. Przewodnik ucieszy osoby związane z branżą, jak również smakoszy kawy.

Dowiedz się więcej

BAGIETKA
BAGIETKA

Jeśli chleb jest dobry, to niewiele trzeba, by cieszył zmysły. Węch – zapach świeżego pieczywa otula i sprawia, że czujemy się jak w domu (nawet jeśli jesteśmy w piekarni, a sami nigdy chleba nie piekliśmy). Smak – wiadomo. Słuch – jakże przyjemny dla ucha jest dźwięk pękającej skórki. Wzrok – ładnie i zdrowo skomponowane kanapki to widok przyjemny dla oka, podobnie zresztą jak rzędy bochnów na półce. Wreszcie dotyk – jest coś pierwotnie ekscytującego w trzymaniu w dłoni kromki chleba. Dziś kosztujemy krakowskich wypieków. To właśnie w Krakowie rzemieślnicze piekarnie rozhulały się na całego – hołdując światowym trendom i nie zapominając o rodzimej tradycji. Oto nasze ulubione miejsca.

Dowiedz się więcej

000069510005
000069510005

"Obraz traktuję jak obiekt. Interesuje mnie nie tylko jego płaszczyzna, ale też przestrzenność i materia, która zwykle jest na drugim planie" mówi Bartosz Kokosiński, bohater drugiego odcinka cyklu filmowego "Behind the Art", realizowanego przez PURO.

Dowiedz się więcej

003541520007
003541520007

Zmysł węchu jest wrażliwszy niż zmysł smaku i ściśle powiązany z pamięcią. Pełni wiele funkcji: ostrzega przed zagrożeniem, przywołuje wspomnienia, wpływa na zachowania seksualne. Jak dobrać zapach, by do nas pasował? Przedstawiamy sześć niezwykłych perfumerii – pięknych miejsc z kompetentną obsługą – w których można znaleźć idealny zapach.

Dowiedz się więcej

PH Artguide Copenhagen 001
PH Artguide Copenhagen 001

Kopenhaga to miasto, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Pachnie kardamonkami, kawą i morzem. Słynie z gwiazdkowych restauracji, minimalistycznego dizajnu i architektury, a także muzeów z imponującymi zbiorami sztuki z całego świata. To też miasto zaprojektowane z myślą o ludziach: ma sieć ścieżek rowerowych, plaże w centrum miasta i sieć malowniczych kanałów. Wszystko to sprawia, że Kopenhaga jest miejscem wyjątkowym, które za każdym razem można odkrywać na nowo.

Dowiedz się więcej

6
6

Praga od lat pozostaje modną destynacją na city breaki, weekendowe wycieczki. Miasto ponownie ożyło po lockdownach i kolejnych falach pandemii. Turystów przyciąga piękna praska architektura (gotyckie, barokowe kościoły, modernistyczne kamienice), barwna historia, kuchnia, tradycyjne piwowarstwo oraz bezproblemowe usposobienie jej mieszkańców. Od kilku lat widać także zwiększone zainteresowanie Czechami, a w szczególności Pragą, wśród miłośników sztuki współczesnej. Lokalna scena artystyczna, instytucje sztuki i galerie prywatne są barwne i bardzo aktywne, a samo miasto kusi miejscami, w których buzuje współczesna kultura związana ze sztukami wizualnymi, a także muzyką elektroniczną.

Dowiedz się więcej

2 1 Оpen Group (Yuriy Biley, Pavlo Kovach, Anton Varga), Warszawa, Poland 2024, Photo By Piotr Czyż

Zaprojektowane
ze smakiem

PURO Hotel Warsaw Loreta 008

Na doświadczenie PURO składa sie o wiele więcej niż nocleg. To także czas spędzony w naszych barach i restauracjach. Łączymy w nich to co lokalne, ze światowymi trendami. Celebrujemy dobrą kuchnię i atmosferę, która sprawia, że chce się tu wracać.

Odkryj nasze restauracje

15% ZNIŻKI
NA STRONIE PURO

PURO Hotels Brand 002

Rezerwuj bezpośrednio przez naszą stronę i zyskaj do 15% rabatu oraz dostęp do przewodników miejskich, wyselekcjonowanych przez lokalnych ekspertów.

Zarezerwuj teraz