Rezerwuj Wrocław
PURO Hotel Wroclaw Interior 005

Miasto architektury

Wrocław nazywany jest “polską Wenecją”. Wyspy i mosty na Odrze stanowią labirynt wpływów różnych kultur i tradycji: polskiej i niemieckiej, średniowiecznej i modernistycznej, biznesowej i akademickiej. Od Hali Stulecia, po Narodowe Forum Muzyki, wszędzie kryje się coś inspirującego.

Chwila wytchnienia

Przestronne, nowoczesne lobby, sprawia, że pobyt w PURO Wrocław już od wejścia zapowiada się dobrze. Nasz zielony ogród i lokalizacja w centrum da Ci chwilę wytchnienia w podróży, którą dopełni nocleg w funkcjonalnych pokojach, pełnych dobrego designu i dzieł sztuki młodych, polskich artystów.

Odkryj PURO Wrocław

PURO Hotel Wroclaw Interior 006

PURO Hotel Wroclaw Interior 007

Lokalizacja PURO Wrocław to nie przypadek - w Dzielnicy Czterech Wyznań od zawsze tętni życie miasta, dlatego od najlepszych restauracji, wyjątkowej architektury i zabytków dzieli nas tylko kilka kroków.

Sprawdź gdzie jesteśmy

PURO Hotels Brand 001

15% zniżki
na stronie PURO

PURO Hotels Brand 002

Rezerwuj bezpośrednio przez naszą stronę i zyskaj do 15% rabatu oraz dostęp do przewodników miejskich, wyselekcjonowanych przez lokalnych ekspertów.

Zarezerwuj teraz

Wystąpił błąd podczas ładowania skryptu Częściowego Widoku (plik: ~/Views/MacroPartials/MagazineWidgetSingle.cshtml)

PURO Gift Shop
Sklep z pamiątkami

PURO Hotels Brand 005

PURO Hotels Brand 006

Marzysz o PURO w Twoim domu? Gift Shop to selekcja przedmiotów, współtworzonych przez lokalne studia projektowe i cenionych przez nas rzemieślników.

Odwiedź sklep PURO

PURO Hotel Wroclaw Rooms 003

Pokoje

Zaprojektowane w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Niezależnie czy zostajesz na jedną noc czy na dłużej. W jednym z 102 pokoi poczujesz się jak u siebie w domu.

Zobacz wszystkie pokoje

Często zadawane pytania

Check-in zaczyna się o 15:00. Check-out trwa do 12:00. Jeśli potrzebujesz zameldować się wcześniej lub wymeldować się później – skontaktuj się z naszą obsługą.
Dzieci do lat 12, śpiące w jednym łóżku z rodzicami, nocują u nas bezpłatnie. Dzieci do lat 3, mogą spać w dodatkowym łóżeczku dziecięcym – aby potwierdzić jego dostępność, skontaktuj się z jednym z naszym Hostów. Dwa z naszych pokoi zostały specjalnie zaprojektowane i dostosowane do potrzeb niepełnosprawnych gości.
Nasz hotel jest otwarty dla wszystkich gości, również tych czworonożnych i nie wiąże się to z dodatkowymi opłatami.
Rezerwacje dokonane w ofercie zwrotnej można odwołać bezkosztowo do godziny 18:00 w dniu poprzedzającym przyjazd - kontaktując się z naszą obsługą telefoniczne albo mailowo. Rezerwacje oferty bezzwrotnej nie podlegają bezkosztowemu odwołaniu.
PURO Wrocław dysponuje 26 miejscami parkingowymi w garażu podziemnym. Opłata za dobę wynosi 100 zł. Informacja o najbliższych stacjach ładowania pojazdów elektrycznych dostępna u naszych Hostów.