Rezerwuj Wrocław

Sale konferencyjne w hotelu

Miejsce spotkań

Przestrzeń na konferencje

PURO to idealna przestrzeń na wydarzenia. Jest na tyle funkcjonalna, że pomieści zarówno mniej, jak i bardziej liczne konferencje i spotkania – firmowe i prywatne. Każda z sal konferencyjnych została wyposażona w projektory, duże ekrany, system audio i darmowe, szybkie Wi-Fi. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz cateringu, mamy dla Ciebie ofertę z naszej restauracji Hint.

PURO Hotel Wroclaw Sala Konferencyjna 001

Do 12 osób

Luna

Boardroom z długim stołem. Idealne miejsce na spotkania zarządu i ważne spotkania z klientami. Przestrzeń urządzona jak domowy salon. 

PURO Hotel Wroclaw Sale Konferencyjne 002

Do 40 osób

Odeon

Sala o powierzchni 48m2. Komfortowo pomieści do 40 osób, a dzięki dużym oknom, gwarantuje dostęp do dziennego światła. Wygodna, ładna, inspirująca. 

PURO Hotel Wroclaw Conf 003

Do 20 osób

Rialto

Przestronna, jasna sala konferencyjna na parterze, której ustawienie możesz dopasować do planowanego wydarzenia.

Wydarzenia

PURO Hotels Brand 012

PURO Hotels Brand 0015

PURO Wrocław to miejsce spotkań – Ty decydujesz jakich. Mniejsze konferencje, warsztaty, premiery, a może duże eventy? Nasz zespół zadba, aby przebiegały tak, jak planujesz.

Wyślij zapytanie

Świętuj z nami

PURO Hotel Wroclaw Hint 005

PURO Hotel Brand 020

Urodziny, ślub czy mniejsze spotkanie towarzystkie? W PURO cieszymy się z każdego Twojego święta. Dlatego przygotowaliśmy nasze przestrzenie również pod takie wydarzenia. Zaproś gości, a my zajmiemy się wszystkim innym - przygotowaniem wnętrza, pysznym jedzieniem i napojami. Skontaktuj się z naszym zespołem i wspólnie zaplanujmy Twoje świętowanie.

Wyślij zapytanie