Menu Zarezerwuj

Nowe zasady

Te same doświadczenia

Rano przyniesiemy Ci śniadanie do łóżka, a wieczorem Twój ulubiony koktajl. Restauracja Miska jest otwarta dla Gości, wystarczy, że wybierzesz z menu swoje ulubione danie, a kelner pojawi się z nim u Twoich drzwi. 

Otworzyliśmy również siłownię, a spragnionych relaksu zapraszamy do PRISMA Spa na odprężające, lecznicze zabiegi.

Pamiętaj, że w każdą niedzielę możesz śmiało włączyć tryb „relaks” i cieszyć się powolnym śniadaniem, które w niedziele serwujemy dłużej oraz (w ramach dostępności) późnym wymeldowaniem – nawet do godziny 16:00.

194 Czy06787

PURO w Twoim domu

Poznaj PURO Gift Shop

W naszym sklepie z pamiątkami znajdziecie selekcję limitowanych przedmiotów wykonanych przez lokalne studia projektowe i cenionych przez nas rzemieślników.

Produkty dostępne w naszym sklepie są sygnowane marką PURO lub stworzone specjalnie dla nas.

Vouchery PURO

Kolekcjonuj wspomnienia

Pobyt w PURO Hotels to zawsze dobry pomysł, niezależnie od okazji. Sprawdź nasze propozycje voucherów, wybierz pasujący termin i myślami pakuj już walizkę na nowe doświadczenia z PURO!

Rezerwuj na naszej stronie

Wybierz PURO

Rezerwuj już teraz na naszej stronie i wykorzystaj nawet do 15% zniżki. 

Rezerwuj


 

PURO Łódź Centrum

Hotel PURO w Łodzi jest jak film Hitchcocka - zaczyna się dobrze, a później jest jeszcze lepiej. Już na wejściu doświadczasz najlepszego designu i architektury. Każdy z pokoi ma swój indywidualny styl i charakter. Hotel jest położony w centrum Łodzi, dlatego od świetnych restauracji, kawiarni, sklepów i atrakcji turystycznych dzielą Cię zaledwie trzy kroki.