Rezerwuj Łódź

Sale konferencyjne w hotelu

Miejsce spotkań

Przestrzeń na konferencje

PURO to idealna przestrzeń na wydarzenia. Jest na tyle funkcjonalna, że pomieści zarówno mniej, jak i bardziej liczne konferencje i spotkania – firmowe i prywatne. Nasza sala konferencyjna została wyposażona w projektor, duży ekran, system audio i darmowe, szybkie Wi-Fi. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz cateringu, mamy dla Ciebie ofertę z naszej restauracji.

Puro Hotels Lodz Spaces 005

Do 26 osób

Cinema Paradiso

Kameralna sala kinowa. Idealna przestrzeń na prywatny seans filmowy, prezentację lub wieczorny relaks. Drzwi w stylu art deco prowadzą do różowej sali z barem i maszyną do popcornu – miejsce jak z filmu Wesa Andersona.

Puro Hotels Lodz Spaces 008

Do 80 osób

Popcorn

Wysublimowane wnętrza retro. W przestrzeni konferencyjnej, goście mogą przyjrzeć się kolekcjonerskim plakatom związanym z legendarną łódzką szkoła filmową.

Wydarzenia

PURO Hotels Brand 0015

Puro Hotels Lodz Spaces 006

PURO Łódź to miejsce spotkań – Ty decydujesz jakich. Mniejsze konferencje, warsztaty, premiery, a może duże eventy? Nasz zespół zadba, aby przebiegały tak, jak planujesz.

Wyślij zapytanie

Świętuj z nami

PURO Hotels Brand 017 (1)

PURO Hotel Brand 020

Urodziny, ślub czy mniejsze spotkanie towarzystkie? W PURO cieszymy się z każdego Twojego święta. Dlatego przygotowaliśmy nasze przestrzenie również pod takie wydarzenia. Zaproś gości, a my zajmiemy się wszystkim innym - przygotowaniem wnętrza, pysznym jedzieniem i napojami. Skontaktuj się z naszym zespołem i wspólnie zaplanujmy Twoje świętowanie.

Wyślij zapytanie