Menu Zarezerwuj

Kreatywne rozwiązania

Zaplanuj swoje Wydarzenie w PURO – a my pomożemy Ci stworzyć wartościowe spotkanie!

Możesz skorzystać z naszych pomysłów.

Premiera produktu 

Masz nowy produkt, którym chcesz się pochwalić? Skuteczne wprowadzenie na rynek wymaga efektywnego startu, a dobre pierwsze wrażenie będzie kluczowe w powodzeniu sprzedaży. W każdym PURO mamy unikalne przestrzenie, które możemy zaaranżować pod Twój pomysł – chętnie doradzimy i podrzucimy Ci kilka wskazówek.  

 

Zobacz możliwe przestrzenie:

Konferencja prasowa

Przestrzeń, którą wybierzesz do zorganizowania swojej konferencji, jest niezwykle ważna. 

Chcesz, żeby dziennikarze dobrze się poczuli i zapamiętali właśnie Twoją konferencję prasową? Mamy dla Ciebie kilka niesztampowych rozwiązań. Możemy urządzić śniadanie prasowe na tarasie, piknik na trawie, wieczorne spotkanie z dziennikarzami na ostatnim piętrze hotelu – każdy temat wymaga innego podejścia, a my chętnie pomożemy. 

 

Zobacz możliwe przestrzenie:

 

Prezentacja dla Klienta

To, gdzie zaprosisz swoich klientów, świadczy o Twoim produkcie czy usłudze i choć wszyscy klienci są ważni, niektórzy potrzebują szczególnego zadbania – uwierz nam, coś o tym wiemy. Pomożemy zorganizować Ci spotkanie, gdzie Twój gość poczuje swoją wartość i doceni Waszą współpracę. W naszych przestrzeniach dbamy o intymność, swobodę i profesjonalizm, tak żebyś w idealnych warunkach mógł osiągnąć najlepszy rezultat. 

 

Zobacz możliwe przestrzenie:

Nagrywanie podcastów

Potrzebujesz cichego miejsca o intymnym charakterze do nagrania swoich podcastów? W PURO mamy dużo takich przestrzeni, nie tylko Ci je udostępnimy, ale także zadbamy abyś w czasie pracy miał przerwy na kawę, dobre jedzenie, czy nawet odprężający spacer na świeżym powietrzu.  

 

Zobacz możliwe przestrzenie:

Live Streaming / Koncerty

Szukasz niebanalnych przestrzeni do swoich transmisji na żywo? A może chcesz zaprosić swoich gości na kameralny prywatny koncert? Zorganizuj go u nas w ogrodzie lub na tarasie, chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego artysty i repertuaru. W PURO masz 7 różnych lokalizacji do transmitowania swoich wystąpień. A w każdym z nich inne możliwości i przestrzenie do realizacji swojego live show! 

 

Zobacz możliwe przestrzenie:

Warsztaty firmowe

Warsztaty, burze mózgów, czy strategie rozwoju firmy, warto organizować poza ścianami własnego biura i wybrać miejsce, gdzie każdy poczuje się swobodnie. Ludzie w nowych przestrzeniach stają się bardziej kreatywni. Niezależnie od tego, czy ma to być spotkanie integracyjne czy firmowy brainstorming, a może świętowanie jakiegoś sukcesu – w PURO znajdziesz odpowiednią do tego przestrzeń, a w przerwach od pracy zadba o Was nasz niezawodny gastro team.  

Zobacz możliwe przestrzenie:

Pop Up

Chciałbyś pokazać światu swój produkt i zacząć go sprzedawać, ale ciągle wahasz się czy wynajmować do tego lokal? Przekonaj się o tym organizując własny pop-up store i sprawdź jak to jest mieć swój mały sklep. W PURO możemy przekształcić jedną z naszych sal na Twój pop-up store, dzięki temu dotrzesz nie tylko do polskich odbiorców, ale także do zagranicznych gości! 

 

Zobacz możliwe przestrzenie:

Przez sztukę do serca

Organizacja spotkania to nie tylko dobrze wyposażona sala, bezbłędna prezentacja i odpowiednio dobrany catering – aby wzmocnić przekaz musisz włączyć pozytywne emocje odbiorcy. W PURO inspirujemy poprzez sztukę. Te dwa z pozoru odległe światy, jak sztuka i biznes, doskonale się u nas uzupełniają. Jako pierwsza sieć hoteli w Polsce, stworzyliśmy własną kolekcję sztuki, którą wciąż uzupełniamy o nowe dzieła. Urozmaicimy Twoje wydarzenie ciekawymi pracami polskich artystów współczesnych i chętnie więcej o tym opowiemy. 

 

Zobacz możliwe przestrzenie:

Miejski piknik

Wypoczynek z dala od zgiełku miasta brzmi super, ale czy to możliwe bez wyjeżdżania z centrum? Dzięki naszym hotelowym tarasom i przestrzennym ogrodom we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi czy Warszawie, możemy zorganizować dla Ciebie piknik w samym sercu miasta! Nasze restauracje przygotują kosze piknikowe i dobrą kawę, a Ty odpocznij na trawie z głową w chmurach. To także doskonała forma na zespołową burzę mózgów, czy wspólny relaks.

 

Zobacz możliwe przestrzenie:

Wydarzenia plenerowe

Bliżej Ci do natury niż do klimatyzowanych przestrzeni biurowych?  W PURO lubimy otaczać się zielenią i naturalną roślinnością. Przy projektowaniu każdego z hoteli ważne dla nas było stworzenie użytkowych terenów zielonych, w których goście będą mogli odpoczywać od zgiełku jednocześnie będąc w samym centrum miasta. W każdym z hoteli znajdziesz ogródki lub zielone patia, które idealnie sprawdzają się jako przestrzeń do organizacji spotkań biznesowych lub warsztatów firmowych na świeżym powietrzu

Zobacz możliwe przestrzenie: