Rezerwuj Warszawa

Sale konferencyjne w hotelu

Miejsce spotkań

Przestrzeń na konferencje

PURO to idealna przestrzeń na wydarzenia. Jest na tyle funkcjonalna, że pomieści zarówno mniej, jak i bardziej liczne konferencje i spotkania – firmowe i prywatne. Każda z sal konferencyjnych została wyposażona w projektory, duże ekrany, system audio i darmowe, szybkie Wi-Fi. W przestrzeniach konferencyjnych PURO Warszawa możesz zorganizować wydarzenia dla grupy liczącej nawet 40 osób. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz cateringu, mamy dla Ciebie ofertę z naszej restauracji.

PURO Hotel Warszawa Spaces 001

Do 12 osób

Mural

Boardroom z długim stołem. Idealne miejsce na spotkania zarządu i ważne spotkania z klientami. Przestrzeń urządzona jak domowy salon. Dzięki przesuwanej ścianie, istnieje możliwość otworzenia sali na bar Loreta.

DSC8675 Edit

Do 40 osób

Neon & Lino

Sala o powierzchni 40m2, którą w razie potrzeby można rozdzielić na dwie mniejsze. Komfortowo pomieści do 40 osób, a dzięki dużym oknom, gwarantuje dostęp do dziennego światła. Wygodna, ładna, inspirująca. Dostępna prosto z meeting foyer, w sąsiedztwie baru Loreta.

Wydarzenia

PURO Hotels Brand 014

PURO Hotels Brand 0015

PURO Warszawa to miejsce spotkań – Ty decydujesz jakich. Mniejsze konferencje, warsztaty, premiery, a może duże eventy? Nasz zespół zadba, aby przebiegały tak, jak planujesz.

Wyślij zapytanie

Świętuj z nami

PURO Hotels Brand 017 (1)

PURO Hotel Brand 020

Urodziny, rocznica czy mniejsze spotkanie towarzyskie? W PURO cieszymy się z każdego Twojego święta. Dlatego przygotowaliśmy nasze przestrzenie również pod takie wydarzenia. Zaproś gości, a my zajmiemy się resztą - przygotowaniem wnętrza, pysznym jedzieniem i napojami. Skontaktuj się z naszym zespołem i wspólnie zaplanujmy Twoje świętowanie.

Wyślij zapytanie