Menu Zarezerwuj
Puro Mag

PURO Trends: Warsaw Home

30.09.2018 Trend & News

W najbliższy weekend Warszawa będzie nie tylko stolicą kraju, ale i europejskiego designu! Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home to wydarzenie zarówno dla profesjonalistów, jak i pasjonatów projektowania. Najświeższe projekty, trendy, idee, największe nazwiska światowego designu - tego wszystkiego doświadczysz już 4-7 października w Warszawie.

Targi Warsaw Home organizowane w przestrzeni PTAK Warsaw Expo stały się w przeciągu dwóch lat największym wydarzeniem projektowym w Europie Środkowo-Wschodniej. To zarówno platforma biznesowa dla międzynarodowych kontrakcji, jak i przestrzeń dla pasjonatów wyposażenia wnętrz. Warsaw Home jest miejscem zrzeszającym architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, sklepy oraz klientów indywidualnych.

"Do stworzenia Warsaw Home zainspirowała mnie siła polskiego meblarstwa i skala jego eksportu. Już pierwsza edycji pokazała, że brakowało w Polsce tego typu wydarzenia. Chciałabym, aby Warsaw Home było wymieniane jednym tchem obok takich targów jak te organizowane w Mediolanie czy Paryżu" - mówi Kasia Ptak, pomysłodawczyni i CEO przedsięwzięcia.

Nika Zupanc

Tegoroczna, III edycja Targów ma rozmach przestrzenny (w pięciu halach, o łącznej powierzchni 120 tys. m2 zaprezentuje się około 800 firm z sektorów Furniture, Kitchen & Dining, Interior Finish oraz Deco), jak i merytoryczny - wokół hasła przewodniego SIŁA! debatować będą znakomici goście z kraju i zagranicy, m.in. Tom Dixon, Oskar Zięta, Tomek Rygalik, Nika Zupanc.

Warsaw Home to także szereg wydarzeń towarzyszących: Design Forum - cztery dni dyskusji, debat i rozmów wokół projektowania, Poland Design Festival - przestrzeń prezentacji młodych projektantów i marek, Archi Day - specjalnie przygotowana strefa dla architektów czy Blog Tour z wybranymi, opiniotwórczymi blogerami wnętrzarskimi. Szczególnie polecamy także wystawy: „The original comes from Vitra” o angażujących emocje, kultowych projektach Vitry, czy “Dom Idei“ przestrzeń łączącą design, sztukę i zmysły, zaaranżowaną przez głównego partnera medialnego targów magazyn Design Alive.

Serdecznie zapraszamy na warszawskie święto designu!


Warsaw Home
4-7.10.2018
Al. Katowicka 62,
05-830 Nadarzyn, Polska

program, informacje, bilety:
warsawhome.eu

 

Similar articles

PURO TRENDS: W pałacu wyobraźni Tima Walkera
22.11.2019 Trend & News

PURO TRENDS: W pałacu wyobraźni Tima Walkera

PURO na relaks: Seriale z hotelem w tle
05.03.2021 Trend & News

PURO na relaks: Seriale z hotelem w tle