Menu Zarezerwuj
Puro Mag

Szczęśliwego Nowego Roku od PURO Mag Team!

30.12.2019 Puro News

Zmiana starego w nowe to świetna okazja, by spotkać się z Wami inaczej niż zwykle. Głębiej, uważniej, czulej. Wybiegając w przyszłość. Na co dzień piszemy, fotografujemy, projektujemy, tworząc dla Was treści PURO Mag. Dziś odkrywamy się, by życzyć Wam wspaniałych odkryć w nadchodzącym Nowym Roku. Niech to będzie rok czułości, przygód i opowieści. 

Agata Kiedrowicz
Redaktorka naczelna PURO Mag, pisze, uczy, projektuje - najchętniej dla zmysłów.

Dobry smak oznacza czułą i uważną postawę wobec ludzi i rzeczywistości. Życzę Wam, by Wasz smak miał coraz większą skalę - przez doświadczenia, podróże, emocje. Niech “dobry” oznacza również piękny i mądry - dla Was i dla świata.

 

Agnieszka Szydziak
Animatorka wrocławskiej kultury kulinarnej, dziennikarka i gastro-ekspertka

Życzę, aby końcówka roku była czasem satysfakcjonujących podsumowań 2019. A na 2020 miłości i zdrowia, bo te są najważniejsze. Ponadto bądźcie (dla siebie) łaskawi i szanujcie czas, który jest Wam dany.

 

Marcin Markowicz
Tłumacz i wykładowca UAM, anglista, pisze doktorat o feministycznych pismach literackich w Kanadzie

Jako pasjonat czytania od dziecka, życzę Wam, żeby nadchodzący rok przyniósł mnóstwo okazji do oddania się beztroskiej lekturze gazety, powieści, opowiadania, wiersza, eseju… Chłońcie słowa i mądrość innych ludzi - inspirujcie się, dzielcie, czujcie, twórzcie!

 

Marika Krystman
Redaktorka, epizodyczna copywriterka. Uwielbia wszystko, co ma wzory.

W futurystycznie brzmiącym 2020 roku życzę wszystkim czułości – dla siebie, bliskich i dalszych, i dla Matki Ziemi.

 

Kasia Pilitowska
Krakuska z pasji i urodzenia, kulinarna aktywistka, prowadzi dwie knajpki na krakowskim Kazimierzu.

Wszystko co nowe wydaje się ekscytujące. A ja lubię stare! Uwielbiam przetrząsać szafy w poszukiwaniu skarbów z przeszłości. Przeglądam je dokładnie i jeśli zauważam w nich coś do poprawienia, zaszycia, odczyszczenia, przyklejenia, przykręcenia, zakasuję rękawy i biorę się do roboty. Naprawiam. Trwa to czasem chwilę, a czasem długie miesiące. A potem przychodzi radość, że coś wreszcie jest idealne, zapięte na ostatni guzik. Pielęgnujcie to, co było, naprawiajcie, szukajcie nowych dróg i szlaków, wracajcie po śladach i idźcie dalej. Przejrzyjcie stare kalendarze, notesiki, zapiski na biletach i serwetkach. Może tam znajdziecie magiczne wskazówki? Tego Wam życzę na ten Nowy Rok.

 

zdjęcie główne: Mateusz Torbus dla Ranny Ptaszek

Similar articles

PURO News:  OKO na Trójmiasto
13.12.2019 Puro News

PURO News: OKO na Trójmiasto

PURO News: Oko na Poznań
19.04.2017 Puro News

PURO News: Oko na Poznań