Menu Zarezerwuj
Puro Mag

PURO News: OKO na Trójmiasto

13.12.2019 Puro News

Zapraszamy na kolejną edycję Oka na Trójmiasto! W zupełnie nowej pop-upowej odsłonie! Tym razem będziemy przemieszczać się po hotelu oraz szukać interaktywnych instalacji, artystów i rzemieślników, którzy na ten wyjątkowy dzień przygotowali specjalne projekty. A dodatkowo w pokojach hotelowych wpadniemy na performance i artystyczne interwencje. Nie możemy się doczekać spotkania w PURO Gdańsk!

Po kilku udanych edycjach wydarzenia, postanowiliśmy otworzyć PURO jeszcze bardziej i zajrzeć w niedostępne hotelowe zakamarki. Zapraszamy więc gości festiwalu do hotelowych pokoi. Na ten jeden dzień w ich przestrzeniach otwieramy pop-upy – artyści stworzą instalacje artystyczne, a rzemieślnicy będą serwować pyszne napoje i dania. Widzowie mogą swobodnie poruszać się po tych miejscach, gdzie symultanicznie odbywają się różne akcje: wystawy, akcje, warsztaty. Lokalni artyści przygotują niewielkie artystyczne interwencje tworząc dzieła sztuki site specific – czyli instalacje stworzone z myślą o określonym miejscu w hotelu, poukrywane w przestrzeni PURO. Wiele frajdy sprawi wam ich odkrywanie, m.in. w pokojach hotelowych (i przy okazji sprawdzenie wygody łóżek PURO!).

 

 

Zainspirowało nas zimowe morze i to co wyrzuca na puste plaże poza sezonem. Dlatego w hotelu znajdziecie wiele dekoracji inspirowanych takimi „darami” – korzeniami, wodorostami, bursztynem. Oko na Trójmiasto odbywa się na 2 tygodnie przed Świętami, chcieliśmy wiec otworzyć „Christmas wonderland” – pokój gdzie będziecie mogli zanurzyć się w „świątecznym doświadczeniu” i zachwycić się dziesiątkami lampek i … elektryczną kolejką krążącą miedzy nimi. Nie zapominamy, że jesteśmy w hotelu, więc wraz z Billem Murrayem odtworzymy sceny z kultowego filmu „Lost in translation”.

Każde wydarzenie jest mikro-festiwalem pokazującym to, co najlepsze w danym mieście, dlatego w hotelowym lobby spotkacie pop-up'y marek związanych z miastem poprzez ich twórców. Będą z nami m.in: NAGU, Zatoka, blisko, Kawiarnia Tłok, Alba1913, Prisma SPA, Dancing Anchor, INK above, Flora Muzyka, nago, EKOsmos. Razem z nimi będziecie mogli wziąć udział w warsztacie dekorowania świątecznego stołu i poznać nasz subiektywny przewodnik po trójmiejskich miejscówkach podczas rozgrywki gry MEMORY z atrakcyjnymi nagrodami.

A gdy ochłoniemy po całodziennym odkrywaniu, wieczorem zapraszamy do zabawy w roofbarze INK Above.

#prosimyprzeszkadzać

 

PROGRAM:

13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 – KULA: performatywne zabawy taneczne z Polka dot
13:00-15:00 Zimowy susz. Warsztaty z Nagietki (zapisy: https://evenea.pl/event/zimowy-susz/ koszt 61.50)
15:00-16:00 Warsztaty tworzenia peelingu kawowego z EKOsmos (wstęp wolny)
17:00 – 18:00 TRÓJMIEJSKIE MEMORY: rozgrywka gry memory z nagrodami, prowadzi Klaudiusz Grabowski
17:00-23:00 After party w
W hotelu tego dnia spotkasz najciekawsze trójmiejskie koncepty, marki, miejsca oraz ich twórców.

Wieczorem, zapraszamy Was na afterparty w rooftop barze INK Above.

 

Oko na Trójmiasto
14 grudnia, 12-18 (after party od 17)
Puro Gdańsk, ul. Stągiewna 26

 

Więcej informacji:
ustamagazyn.pl
zapisy@ustamagazyn.pl

Similar articles

PURO Culinary: Magari. Mateusza Wichrowskiego przepis na Włochy
20.08.2019 Puro News

PURO Culinary: Magari. Mateusza Wichrowskiego przepis na Włochy

Happy New Year
30.12.2017 Puro News

Happy New Year