Menu Zarezerwuj
Puro Mag

PURO News: OKO na Trójmiasto

24.11.2017 Puro News

Wyjątkowe targi - trójmiejscy artyści, rzemieślnicy, kucharze - pod jednym dachem, jednogo dnia w Hotelu PURO. Spędź z USTAMI wyjątkową sobotę i dowiedz się, jak wygląda dziś kreatywne Trójmiasto!

Ruszamy w Polskę! W naszym cyklu "OKO na..." zastanawiamy się na tym, co tworzy unikalny charakter miasta. My najchętniej poznajemy je przez artystów, architekturę, jedzenie, design i sztukę. To one wszystkie razem tworzą niepowtarzalne DNA, unikalny genotyp miasta.

Z ust do ust przekazujemy sobie informacje, o tym, czego można doświadczyć w danym miejscu. Tymi informacjami chcemy podzielić się w Wami. Ty razem spotkamy się w Trojmieście. Podczas jednego wyjątkowego dnia zgromadzimy rzemieślników i artystow, aby dać naszym gościom możliwość spotkania, poznania tego, czym na co dzień się zajmują. Rozmowy, warsztaty, spotkania, jedzenie, muzyka. Spędźmy razem sobotę w designerskim hotelu PURO na Wyspie Spichrzów.

 

HARMONOGRAM DNIA

12:00 - prapremiera książki "O roślinach" Radka Berenta i Łukasza Marcinkowskiego z Kwiaciarnia Kwiaty&Miut, rozmowa z autorami.

13:00 - Tajne i fotogeniczne - o swoich ulubionych miejscach w Trójmieście opowie Katarzyna Tusk, autorka bloga Make life easier

Przez cały dzień w foyer hotelu kaligrafia z Anną Czuż oraz tworzenie dekoracji świątecznych z papieru z Anną Rulecką - zapraszamy!

25 listopad, Hotel PURO, ul. Stągiewna 26 Gdańsk

 

Więcej informacji: FB

 

Similar articles

PURO News: Twórcze spotkanie z ELLE Decoration
29.05.2018 Puro News

PURO News: Twórcze spotkanie z ELLE Decoration

PURO Culinary: Magari. Mateusza Wichrowskiego przepis na Włochy
20.08.2019 Puro News

PURO Culinary: Magari. Mateusza Wichrowskiego przepis na Włochy