Menu Zarezerwuj
Puro Mag

From Us with Love

29.12.2020 Puro News

Po trudach tego roku pojawia się upragnione światło na horyzoncie. Zwycięstwo dnia nad nocą i celebracja tego wspaniałego daru natury są głęboko zakorzenione w naszej tradycji. Spędźcie ten czas z najbliższymi, karmiąc ciało i zmysły, czerpiąc siłę z miłości, spokoju i wdzięczności.

Krzątając się wokół noworocznych przygotowań, otuleni zapachem igliwia i odświętnych wypieków, przyjmijcie życzenia od naszej Redakcji. Dziękujemy za ten rok oraz wszystkie minione lata, wypełnione słowem, inspirującymi obrazami i Waszą obecnością. Kończąc pewien etap, otwieramy się na nowe. Z wdzięcznością za doświadczenia, wychylamy nosa ku nowym przygodom! 

Agata Kiedrowicz
Redaktorka naczelna PURO Mag, pisze, uczy, projektuje - najchętniej dla zmysłów.

Nowe nie zawsze przychodzi z łatwością. Życzę Wam otwartości i odwagi w odkrywaniu siebie i ustanawianiu nowych, upragnionych relacji z innymi i ze światem. Światła, zdrowia i miłości - bezwarunkowej i fundamentalnej.

 

Agnieszka Szydziak
Animatorka wrocławskiej kultury kulinarnej, dziennikarka i gastro-ekspertka

Niech odporność, której nabraliśmy w 2020, pozwoli jeszcze mocniej zakorzenić się w nas samych, zwrócić oczy w stronę tego, co niepodważalne i szukać spokoju, który dostępny jest na wyciągnięcie każdej myśli. W 2021 bądźmy zdrowi i szczęśliwi!

 

fot: Mateusz Torbus

Kasia Pilitowska
Krakuska z pasji i urodzenia, kulinarna aktywistka, prowadzi dwie knajpki na krakowskim Kazimierzu.


Siła i moc leży w nas, w tym co robimy dla siebie i innych. Nasze życie bez troski o przyrodę, klimat i Ziemię jest bez sensu. Musimy zacząć małymi krokami, żeby postawić w końcu te milowe! Dbajmy o dobrostan wszystkich zwierząt, jedzmy roślinnie i chrońmy drzewa. Jedzmy dobre rzeczy, zrobione z miłością i poszanowaniem natury. Bądźmy uważni i tolerancyjni. Wspierajmy się. I tego Wam życzę na ten nowy czas.

 

Marcin Markowicz
Anglista i tłumacz, wykładowca UAM

Z głębi serca życzę wszystkim spokojnego czasu - wolnego od lęków dnia codziennego, a przepełnionego ciepłem i miłością. Niech nowy rok będzie dla nas łaskawszy i pozwoli w pełni cieszyć się pięknem świata i drugiego człowieka.

 

Similar articles

PURO Culinary: Magari. Mateusza Wichrowskiego przepis na Włochy
20.08.2019 Puro News

PURO Culinary: Magari. Mateusza Wichrowskiego przepis na Włochy

OKO na Kraków: Wino, design i ludzie
27.09.2018 Puro News

OKO na Kraków: Wino, design i ludzie