Menu Zarezerwuj
Puro Mag

Warsaw Home - stolica designu

30.09.2019 City

Najlepszy design z metką made in Poland, najświeższe trendy, światowi projektanci. Warsaw Home to biznesowe targi wyposażenia wnętrz, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu. Przez cztery dni wystawiają się tutaj producenci z Polski i zagranicy, a ich liczba rośnie z edycji na edycję.

Czwarta edycja targów, które stały się najważniejszym tego typu wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej, odbędzie się w podwarszawskim Nadarzynie 3-6 października 2019. Organizatorzy stworzyli przestrzeń biznesową łącząca projektantów, architektów, producentów, dystrybutorów oraz wszystkich tych, którzy szukają wyposażenia dla biur, hoteli, restauracji i własnych czterech kątów. Warsaw Home to unikatowe miejsce, gdzie uczestnicy prezentują nie tylko swoje produkty czy nawiązują profesjonalne relacje, ale także dzielą się swoimi przemyśleniami na temat branży.

Do stworzenia Warsaw Home zainspirowała mnie siła polskiego meblarstwa i skala jego eksportu. Już pierwsza edycji pokazała, że brakowało w Polsce tego typu wydarzenia. Chciałabym, aby Warsaw Home było wymieniane jednym tchem obok takich targów jak te organizowane w Mediolanie czy Paryżu. Celem naszego wydarzenia jest stworzenie miejsca, które będzie platformą biznesową do zawierania międzynarodowych kontraktacji, ale też miejscem spotkań wszystkich pasjonatów dobrego designu - mówi Kasia Ptak, pomysłodawczyni i CEO targów WARSAW HOME.

Luksusowy pokój kąpielowy marki J&J - Glass & Design

Dywan "Smoke" zaprojektowany przez Toma Dixona dla marki Ege Carpets

Kolekcja SAKRED zaprojektowana przez Karima Rashida dla KROSNO D'sign

Graduation Show, wystawa dyplomów School of Form

Wystawa Bauhaus pod kuratelą Label Magazine

Co zobaczymy podczas Warsaw Home? Tegoroczne Targi zostały podzielone na 5 stref: Selected Design (marki segmentu premium), Selected Furniture, Deco, Kitchen & Dining, Interior Finish, gdzie zetkniemy się z projektowymi nowinkami od blisko 800 wystawców. Targi to również przestrzeń dyskusji, wymiany idei, przyglądania się trendom i eksperymentom - tej strefie poświęcona jest sekcja wydarzeń dodatkowych, a wśród nich Design Forum - czterodniowy panel dyskusyjny z udziałem gwiazd designu z Polski i z zagranicy. W tym roku tematy poruszane na forum będą odzwierciedleniem motywu przewodniego targów designu – „Jestem”. Po 3 edycjach Warsaw Home przyszła pora, by podkreślić to, jak ważni są ludzie, którzy odwiedzają targi - projektanci, architekci, drobni rzemieślnicy czy producenci oraz wszyscy ci, którzy przychodzą tu, aby znaleźć świetnie zaprojektowane przedmioty.

Perełki designu, inspirowane naturą i codziennością odnajdziemy z kolei na Poland Design Festival, a wisienką na torcie targów będzie wystawa IDEAS selected by Warsaw Home gdzie zaprezentuje się 24 zdolnych projektantów. Pokażą prototypy oraz gotowe produkty, które dzięki kontaktom z klientami biznesowymi mają szanse na wdrożenie na szerszą skalę.

Ponadto czeka nas mnóstwo niespodzianek, wystaw, znakomitych gości. Najbliższy październikowy weekend to święto najlepszego designu. Wierzymy, że będąc razem, jesteśmy silniejsi, że jedność oddaje potęgę różnorodności konceptów i poglądów. Doświadcz tych pozytywnych fluidów podczas czwartej edycji Warsaw Home. Dołącz do nas i poczuj tę energię!

 

Warsaw Home

Ptak Warsaw Expo
Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn (województwo mazowieckie)
3-6.10.2019

informacje, bilety:
warsawhome.eu
Warsaw Home FB

Similar articles

Dobry wieczór we Wrocławiu!
24.09.2014 City

Dobry wieczór we Wrocławiu!

Gdynia Design Days: ERROR
30.06.2018 City

Gdynia Design Days: ERROR