Menu Zarezerwuj
Puro Mag

POZNAŃ: Nocny Targ Towarzyski

29.04.2018 City

Najbardziej wyczekiwany event tego lata nadchodzi! Nocny Targ Towarzyski powraca w mocnym stylu, organizując 9-dniową majówkę pełną koncertów, wydarzeń kulturalnych, inspiracji kulinarnych oraz propozycji gastronomicznych. Na Kolejowej 23, na terenach starych hal PKP, w najbliższych wiosenno-letnich miesiącach zagości jedzenie, muzyka i mnóstwo kultury. Tam po prostu trzeba być!

Filozofia działania Nocnego Targu Towarzyskiego to fuzja pysznego jedzenia, najwyższej jakości koktajli i dobrej muzyki. Słowem, kwintesencja lata w wielkim mieście. Organizatorzy, po sukcesie pierwszej edycji w 2017, powracają z jeszcze większą dawką atrakcji. 

Sama przestrzeń na Kolejowej (dojedziemy tu bez problemu komunikacją miejską czy taksówką) przeszła niemałą metamorfozę - ulepszono całą infrastrukturę, powiększono powierzchnię i bar, pojawi się większa ilość miejsc siedzących i wygodne toalety. Czego się możemy spodziewać w tym roku? Z pewnością sporo nowości gastronomicznych - w specjalnie zaprojektowanych stanowiskach pojawią się m.in. kalifornijska pizza z Wildy, czyli przyjemność, rarytasy dla mięsożerców - UP IN SMOKE, słynne Bushimi Sushi Burrito, foodpornowe frytki od FryDay, indyjskie propozycje od Restauracja Hatti, tajskie inspiracje od Why Thai, azjatyckie nowości od ASIAN FOOD CONTAINER, a także wege przysmaki od FALLA. Z kolorowych food trucków serwowane będą wszystkie frykasy świata, a na warsztatach kulinarnych pojawią się znakomici goście, m.in. Robert Makłowicz, Kuba Korczak, Patryk Dziamski i inni.

Niedziele na NTT zostaną zdominowane przez szał zakupów - tu zakaz handlu nie obowiązuje! Organizatorzy zapraszają bowiem do wzięcia udział w wyjątkowych targach tematycznych. W harmonogramie zagościł już WEGE FESTIWAL z wegetariańskimi pysznościami, a w planach także eventy: mody vintage, roślinne, kosmetyczne, fit, itp.

Gdy zaspokoimy pierwsze oznaki głodu, czas na porcję kultury. Na Kolejowej króluje muzyka klubowa, już w sam weekend otwarcia zagra m.in. ALKOPOLIGAMIA SOUNDSYSTEM, Natalia Przybysz, NOVIKA & MR. LEX, a występy podczas kolejnych weekendów potwierdzili tacy artyści jak Rosalie czy Kiasmos DJ Set. To będzie mocny muzycznie sezon!

Czym jeszcze zaskoczy nas NTT? Uwielbiane przez Poznaniaków czwartkowe stand-upy powrócą na Kolejową w niezmienionej formie. Dodatkowo, organizatorzy zapraszają wszystkich wielbicieli muzyki na specjalne wydania karaoke. Dla fanów piłki nożnej powstała zaś specjalna strefa kibica, gdzie pysznie i komfortowo można śledzić losy mundialu na dużym ekranie.

Polecamy!

FB Nocny Targ Towarzyski
Facebook event

 

 

zdjęcia: NTT

Similar articles

KRAKÓW: Wege mapa. Najlepsze wegetariańskie & wegańskie restauracje w Krakowie / część I
29.01.2018 City

KRAKÓW: Wege mapa. Najlepsze wegetariańskie & wegańskie restauracje w Krakowie / część I

Kulturalny POZNAŃ: Wystawy i festiwale, które trzeba odwiedzić wiosną w Poznaniu
15.05.2017 City

Kulturalny POZNAŃ: Wystawy i festiwale, które trzeba odwiedzić wiosną w Poznaniu