Menu Zarezerwuj
Puro Mag

POZNAŃ: Mustache Yard Sale

19.03.2018 City

Zbliża się kolejna edycja targów Mustache Yard Sale*. Tym razem słynne Wąsy odwiedzają Poznań po raz 3. Już 24. i 25. marca w wyjątkowej przestrzeni Concordia Design odbędzie się 27. edycja święta niezależnych polskich projektantów. Organizatorzy poza dużą dawką mody szykują specjalną strefę winylową, sporą dostawę świetnych książek lifestylowych oraz dodatków do wnętrz. Nie zabraknie również ciekawych konceptów gastronomicznych.

"Mimo, że targi Mustache Yard Sale organizowane są od 10 lat, to poza Warszawą pojawiają się sporadycznie. Do tej pory wydarzenie odbywało się głównie w Warszawie, jednak w tym roku postanowiliśmy ponownie powędrować po Polsce" - mówi Patrick Dęba, jeden z twórców idei targów. "Mamy za sobą udane edycję w Poznaniu, Katowicach oraz Wrocławiu, a także mini targi organizowane podczas festiwalu Audioriver. Do Poznania zawsze wracamy z ogromną chęcią. To miasto ma niesamowitą energię" - dodaje.

W ciągu dwóch dni – 24 i 25 marca – zabytkową przestrzeń Concordii wypełnią najciekawsi i najbardziej kreatywni polscy projektanci mody i designu. Wybierać będzie można w ofercie ponad 80 wystawców, którzy oferować będą tysiące unikatowych produktów nie tylko modę, ale także design, naturalne kosmetyki, tysiące winyli oraz przepyszne jedzenie!  

W piątkowy wieczór w kultowym już klubie SQ, odbędzie się Opening Party. O tańce do białego rana zadbają takie postaci polskiej sceny djskiej jak znane i lubiane urocze dziewczyny z Princess Rap Squad oraz autor beatów dla Taco Hemingwaya – Borruci.

MUSTACHE YARD SALE VOL. 27

Termin: 24-25 marca 2018r.
Czas: targi czynne są dla odwiedzających w godzinach: 11:00-19:00
Miejsce: Concordia Design, Zwierzyniecka 3
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Lista wystawców


MUSTACHE YARD SALE PARTY

Termin: 23 marca 2018r.
Czas: 22:00 – 5:00
Miejsce: Klub SQ, Półwiejska 42
Udział w imprezie jest bezpłatny do 23:00, później płatny 20 pln*Mustache Yard Sale organizowane są od 2008 roku. Celem przyświecającym twórcom wydarzenia jest promocja polskiej mody niezależnej oraz ambitnego polskiego designu. W ostatniej, grudniowej edycji targów, która odbyła się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie udział wzięło 40 tysięcy miłośników mody, którzy mogli wybierać spośród oferty ponad 400 marek. Targi odbywają się cyklicznie od ponad 10 lat. W tym roku po raz pierwszy odbędą się one w różnych miastach: w marcu w Katowicach, w maju i grudniu w Warszawie i w październiku w Poznaniu. W 2013 roku Mustache wystartował ze swoim równoległym projektem - platformą sprzedażową mustache.pl będącą kontynuacja targów w internecie.Similar articles

TRÓJMIASTO: Doczute. Sensoryczna wystawa Anny Królikiewicz
24.09.2019 City

TRÓJMIASTO: Doczute. Sensoryczna wystawa Anny Królikiewicz

POZNAŃ: LaChapelle. Songs For The World
29.08.2018 City

POZNAŃ: LaChapelle. Songs For The World