Menu Zarezerwuj
Puro Mag

KRAKÓW: Porozmawiajmy o mieście

22.10.2018 City

Kilka lat temu w Poznaniu wykiełkowała wyjątkowa inicjatywa - konferencja Element Talks, stworzona z myślą o projektantach i wymianie doświadczeń. Dziś Element Talks to ogólnopolskie cykliczne konferencje, warsztaty i platforma wymiany międzynarodowych kontaktów. Inspirujące wydarzenia, nie tylko dla branży kreatywnej! Najbliższa edycja Element Urban Talks poświęcona miastu i architekturze odbędzie się w Krakowie 30 listopada. Bilety są już dostępne!


Element Urban Talks to wydarzenie z rodziny Element Talks w pełni poświęcone zagadnieniom architektury, architektury wnętrz, wzornictwa i krajobrazu. To warsztaty, spotkania, prelekcje i targi skupione na społecznej roli projektowania otoczenia dla współczesnego człowieka. Ubiegłą edycję odwiedziło 920 uczestników!

W dniach 30.11-2.12 spotkamy się w Nowohuckim Centrum Kultury, by porozmawiać o społecznej odpowiedzialności w projektowaniu oraz o tym jak wykorzystywać tę ideę w codziennej pracy. Zastanowimy się również nad tym, jak zmienia się zawód projektanta, architekta i architekta wnętrz. Dyrektor Programową EUT jest trendwatcherka Zuzanna Skalska, a wśród światowej sławy gości usłyszymy m.in. Fokke Moerel z pracowni MVRDV Partner (autorów m.in. poznańskiego Bałtyku), Przemo Łukasika z Medusagroup czy Marcina Sadowskiego z JemsArchitekci. Podczas EUT poruszymy różnorodne tematy (m.in. jak projektować budynki i przestrzenie wokół nich tak, by realnie miały wpływ na sąsiedztwo i otoczenie, kim jest design advocate i dlaczego przydaje się w mieście - na przykładzie miasta Londyn, jak zbudować najlepszy dom jednorodzinny na świecie i co ma wspólnego ze świadomym projektowaniem i wreszcie - kim jest architekt jutra), zobaczymy inspirujące realizacje projektowe w sekcji "WE’VE MADE IT!", ponadto na uczestników czekają prawdziwe perełki: sesje networkingowe Speed Talks, kameralne konsultacje z prelegentami, spacery architektoniczne pod szyldem Niewidzialny Kraków oraz afterparty i wiele innych niespodzianek! Warto zawitać do Krakowa!

 

Szczegóły:

Element Urban Talks
30 listopada - 2 grudnia, Kraków,
Nowohuckie Centrum Kultury
al. Jana Pawła II 232

 

 

Similar articles

Gdynia Design Days: Nadciąga sztorm
29.06.2017 City

Gdynia Design Days: Nadciąga sztorm

KRAKÓW: Co kupić pod choinkę? Świąteczny Prezentownik
06.12.2017 City

KRAKÓW: Co kupić pod choinkę? Świąteczny Prezentownik