Rezerwuj Poznań

Sale konferencyjne w hotelu

Miejsce spotkań

Przestrzeń na konferencje

PURO to przestrzeń, w której gościmy wydarzenia. Pomieści zarówno mniej, jak i bardziej liczne konferencje oraz spotkania, zarówno firmowe i prywatne. Każda z sal konferencyjnych została wyposażona w projektory, duże ekrany, system audio i darmowe, szybkie Wi-Fi. W przestrzeniach konferencyjnych PURO Poznań możesz zorganizować wydarzenia dla grupy liczącej nawet 80 osób, w różnych konfiguracjach sali. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz cateringu, mamy dla Ciebie ofertę z naszej restauracji.

PURO Hotel Poznan Sale Konferencyjne 001

Do 40 osób

Cotta

W naszych wnętrzach dominuje współczesne wzornictwo i klasyka designu. W przestrzeniach konferencyjnych, Goście mogą przyjrzeć się sztuce artystów związanych z Poznaniem.

PURO Hotel Poznan Sale Konferencyjne 003

Do 80 osób

Terracotta

Przestronna, jasna sala konferencyjna na parterze, której ustawienie możesz dopasować do planowanego wydarzenia. Kameralne wnętrze wypełnia funkcjonalny design i sztuka.

PURO Hotel Poznan 015

Do 12 osób

Glass

Pokój z długim stołem. Przestrzeń urządzona jak domowy salon. To miejsce stworzone z myślą o private dining. Za zamkniętymi drzwiami możemy przygotować dla Was uszyte na miarę doświadczenie kulinarne. Istnieje możliwość otworzenia tej przestrzeni na restaurację Nifty. Pokój Glass to także idealne miejsce na spotkania zarządu i ważne spotkania z klientami.

Wydarzenia

PURO Hotels Brand 013

PURO Hotels Brand 0015

PURO Poznań to miejsce spotkań – Ty decydujesz jakich. Mniejsze konferencje, warsztaty, premiery, a może duże eventy? Nasz zespół zadba, aby przebiegały tak, jak planujesz.

Wyślij zapytanie

Świętuj z nami

PURO Hotels Brand 017 (1)

PURO Hotel Brand 020

Urodziny, ślub czy mniejsze spotkanie towarzystkie? W PURO cieszymy się z każdego Twojego święta. Dlatego przygotowaliśmy nasze przestrzenie również pod takie wydarzenia. Zaproś gości, a my zajmiemy się wszystkim innym - przygotowaniem wnętrza, pysznym jedzieniem i napojami. Skontaktuj się z naszym zespołem i wspólnie zaplanujmy Twoje świętowanie.

Wyślij zapytanie