Rezerwuj Poznań

Sale konferencyjne w hotelu

Miejsce spotkań

Przestrzeń na konferencje

PURO to przestrzeń, w której gościmy wydarzenia. Pomieści zarówno mniej, jak i bardziej liczne konferencje oraz spotkania, zarówno firmowe i prywatne. Każda z sal konferencyjnych została wyposażona w projektory, duże ekrany, system audio i darmowe, szybkie Wi-Fi. W przestrzeniach konferencyjnych PURO Poznań możesz zorganizować wydarzenia dla grupy liczącej nawet 80 osób, w różnych konfiguracjach sali. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz cateringu, mamy dla Ciebie ofertę z naszej restauracji.

Wydarzenia

PURO Hotels Brand 013

PURO Hotels Brand 0015

PURO Poznań to miejsce spotkań – Ty decydujesz jakich. Mniejsze konferencje, warsztaty, premiery, a może duże eventy? Nasz zespół zadba, aby przebiegały tak, jak planujesz.

Wyślij zapytanie

Świętuj z nami

PURO Hotels Brand 017 (1)

PURO Hotel Brand 020

Urodziny, ślub czy mniejsze spotkanie towarzystkie? W PURO cieszymy się z każdego Twojego święta. Dlatego przygotowaliśmy nasze przestrzenie również pod takie wydarzenia. Zaproś gości, a my zajmiemy się wszystkim innym - przygotowaniem wnętrza, pysznym jedzieniem i napojami. Skontaktuj się z naszym zespołem i wspólnie zaplanujmy Twoje świętowanie.

Wyślij zapytanie