Rezerwuj Poznań

Sale konferencyjne w hotelu

Miejsce spotkań

Przestrzeń na konferencje

PURO to przestrzeń, w której gościmy wydarzenia. Pomieści zarówno mniej, jak i bardziej liczne konferencje oraz spotkania, zarówno firmowe i prywatne. Każda z sal konferencyjnych została wyposażona w projektory, duże ekrany, system audio i darmowe, szybkie Wi-Fi. W przestrzeniach konferencyjnych PURO Poznań możesz zorganizować wydarzenia dla grupy liczącej nawet 80 osób, w różnych konfiguracjach sali. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz cateringu, mamy dla Ciebie ofertę z naszej restauracji.

PURO Hotel Poznan Sale Konferencyjne 001

Do 40 osób

Cotta

PURO Hotel Poznan Sale Konferencyjne 003

Do 80 osób

Teracotta

PURO Hotel Poznan 015

Do 12 osób

Glass

Boardroom z długim stołem. Idealne miejscena spotkania zarządu i ważne spotkania z klientami. Przestrzeń urządzona jak domowy salon. Dzięki szerokim, otwieranym drzwiom, istnieje możliwość otworzenia sali na restaurację Nifty.

Wydarzenia

PURO Hotels Brand 013

PURO Hotels Brand 0015

PURO Poznań to miejsce spotkań – Ty decydujesz jakich. Mniejsze konferencje, warsztaty, premiery, a może duże eventy? Nasz zespół zadba, aby przebiegały tak, jak planujesz.

Wyślij zapytanie

Świętuj z nami

PURO Hotels Brand 017 (1)

PURO Hotel Brand 020

Urodziny, ślub czy mniejsze spotkanie towarzystkie? W PURO cieszymy się z każdego Twojego święta. Dlatego przygotowaliśmy nasze przestrzenie również pod takie wydarzenia. Zaproś gości, a my zajmiemy się wszystkim innym - przygotowaniem wnętrza, pysznym jedzieniem i napojami. Skontaktuj się z naszym zespołem i wspólnie zaplanujmy Twoje świętowanie.

Wyślij zapytanie