Menu Zarezerwuj
  • 20190403 Ddpurolo Dz Cinema 032 Kopia
Sale konferencyjne

Zainspiruj się

Twoja przestrzeń konferencyjna

W PURO wierzymy w różnorodność oraz jakość, dlatego z uważnością dbamy o każdy detal. Popularyzując lokalną sztukę, opowiemy Wam o historii miasta i o tym co nas otacza. 

Oddajemy do Waszej dyspozycji jedyną przestrzeń eventową w Łodzi z wyjątkowym widokiem na odnowiony Pałac Poznańskiego. 

 

Sala Popcorn A | B | A+B

40m2 | 57 m2 | 97 m2 

Wysublimowane wnętrza retro. W przestrzeni konferencyjnej goście mogą przyjrzeć się kolekcjonerskim plakatom związanym z legendarną łódzką szkołą filmową.

Cinema Paradiso

56 m2 | 26 welurowych foteli kinowych ze stolikami

Kameralna sala kinowa. Idealna przestrzeń na prywatny seans filmowy, prezentację firmową, dużo ekranowe rozgrywki na Play Station lub wieczorny relaks. Drzwi w stylu art deco prowadzą do różowej Sali z barem i maszyną do popcornu - miejsce jak z filmu Wesa Andersona.

Sala powstała w hołdzie polskiej kinematografii i została nagrodzona za najlepsze miejsce eventowe w Europie / 2019 AHEAD Design Awards!

 

 

W PURO Hotels bliska jest nam idea otwartego domu, gdzie każdy czuje się dobrze i swobodnie. Odpocznij w zaciszu swojego pokoju lub w naszych komfortowo zaprojektowanych przestrzeniach wspólnych. A może wolisz taras lub patio? Miejsc do kuluarowych rozmów i dalszej integracji mamy mnóstwo.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM ORGANIZATOREM SPOTKAŃ BĄDŹ Z MENADŻEREM

Z przyjemnością pomożemy Ci zaplanować wszystkie szczegóły.

telefon +48 42 715 90 00
lodz@purohotel.pl