Menu Zarezerwuj

Nasza restauracja

Miska Gastro Bowls

„Gdybym mogła, wszystko jadłabym z bowla” – mówi mistrzyni kuchni Nigella Lawson. I nie sposób nie przyznać jej racji. Nasz szef kuchni zna się na nich lepiej niż ktokolwiek inny. Wie też, że w bowlach najlepiej sprawdzają się dania kuchni azjatyckiej. I to właśnie orientalnych smaków inspirowanych sztuka kulinarną Tajlandii spróbujecie w Misce.
W menu znalazły się cztery rodzaje bowli, które różnią się wielkością: miski z sałatami, miski z zupami, większe miski jako dania główne, a także miski pasty. Dzięki temu nasza restauracja to właściwy wybór niezależnie od apetytu i pory dnia. 

Nasza kawiarnia

Biotiful 

Wybierasz produkty wegetariańskie i wegańskie? Świetnie! U nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Stawiamy tylko na świeże składniki od sprawdzonych dostawców. A wszystko przygotowujemy z szacunkiem dla środowiska.

 Śniadanie najlepiej celebrować wspólnie. Dlatego centralnym punktem Biotiful jest wspólny stół, przy którym możesz się rozgościć i cieszyć spokojnym porankiem. A jeśli akurat się gdzieś spieszysz większość rzeczy możesz zabrać ze sobą na wynos.

Skybar

Spirit bar

Spirit to bar z tarasem na ostatnim piętrze naszego hotelu, z którego rozpościera się piękny widok na centrum Łodzi, zielone parki oraz Pałac Poznańskich. Pracują z nami najlepsi barmani w Polsce, karta ich autorskich koktajli robi wrażenie. Na zdrowie!