Rezerwuj Kraków Kazimierz

Sale konferencyjne w hotelu

Miejsce spotkań

Przestrzeń na konferencje

PURO to idealna przestrzeń na wydarzenia. Jest na tyle funkcjonalna, że pomieści zarówno mniej, jak i bardziej liczne konferencje i spotkania – firmowe i prywatne. Każda z sal konferencyjnych została wyposażona w projektory, duże ekrany, system audio i darmowe, szybkie Wi-Fi. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz cateringu, mamy dla Ciebie ofertę z naszej restauracji Halicka.

PURO Hotels Kazimierz Spaces 003

Do 70 osób

Glass

Dużo światła, przeszklonej przestrzeni i elementów ze szkła. Wyjście na zewnętrzne, zielone patio.

PURO Hotels Kazimierz Spaces 004

Do 50 osób

Enamel

Przestronna sala z pięknym dużym oknem i widokiem na ogród. Idealna na spotkanie w mniejszej grupie. Wewnątrz piękne emaliowane naczynia, a sama nazwa sali nawiązuje do mieszczącej się kiedyś na Kazimierzu fabryki emalii.

PURO Hotels Kazimierz Spaces 002

Do 25 osób

Terracotta + Ceramic

Teracotta

Kameralna sala - idealna na zamknięte spotkania w niewielkim gronie, idealna na spotkania zarządu lub rozmowy rekrutacyjne.

Ceramic

Kameralna sala z dużymi oknami i wyjściem do ogrodu - idealna na spotkania w niewielkim gronie. Nazwą i wystrojem nawiązuje do dawnej pracowni ceramicznej.

 

PURO Hotels Kazimierz Spaces 001

Do 250 osób

Ogród

Nasz ogród to doskonałe rozwiązanie na letnie wydarzenia, wiosną i jesienią zaproponujemy wam elektryczne nagrzewnice.

Wydarzenia

PURO Hotels Brand 0015

PURO Hotels Kazimierz Spaces 001

PURO Kraków Kazimierz to miejsce spotkań – Ty decydujesz jakich. Mniejsze konferencje, warsztaty, premiery, a może duże eventy? Nasz zespół zadba, aby przebiegały tak, jak planujesz.

Wyślij zapytanie

Świętuj z nami

PURO Hotels Brand 017 (1)

PURO Hotel Brand 020

Urodziny, ślub czy mniejsze spotkanie towarzystkie? W PURO cieszymy się z każdego Twojego święta. Dlatego przygotowaliśmy nasze przestrzenie również pod takie wydarzenia. Zaproś gości, a my zajmiemy się wszystkim innym - przygotowaniem wnętrza, pysznym jedzieniem i napojami. Skontaktuj się z naszym zespołem i wspólnie zaplanujmy Twoje świętowanie.

Wyślij zapytanie