Menu Zarezerwuj

Lokalizacja

W pobliżu bulwarów wiślanych

PURO Kraków Kazimierz znajduje się w dawnej żydowskiej dzielnicy, a obecnie miejscu spotkań artystycznej bohemy, gdzie pełno jest galerii, kawiarni i restauracji. Pobliskie bulwary wiślane zawsze cieszyły się popularnością, ale w ostatnich latach, dzięki nowym miejscom i Kładce Bernatka, nad Wisłą pojawiło się nowe życie. Krakowianie chętnie tu odpoczywają, spacerują, uprawiają sporty oraz uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych.

 

Zarezerwuj teraz i odkryj mapę przygotowaną przez naszych lokalnych przewodników

Zarezerwuj teraz

  • puro hotels ad 132122585.jpg

    Sąsiedztwo

    Jesteśmy na Kazimierzu

    Kazimierz to dzielnica z długą i wielowątkową historią, jedno z ważniejszych i niezwykłych miejsc w historii żydowskiej. W średniowieczu stanowił osobne miasto, a od Krakowa oddzielała go nieistniejąca już dziś odnoga Wisły. Niedaleko hotelu znajduje się między innymi muzeum Cricoteka, galeria handlowa, miejski ratusz na Placu Wolnica oraz Plac Nowy będący centrum nocnego życia, modne miejsce pełne kawiarni, restauracji i klubów. 

Odkryj Kraków

Tysiącletnia historia

Miasto o tysiącletniej historii, dawna stolica kraju i siedziba władców polskich, którzy zamieszkiwali zamek królewski na Wawelu. Kraków jest pełen dzieł sztuki, pamiątek historycznych oraz zabytków, które reprezentują niemal wszystkie style architektoniczne – od średniowiecza aż po czasy współczesne.