Rezerwuj Gdańsk

Przestrzenie konferencyjne w hotelu

Miejsce spotkań

Przestrzeń na konferencje

PURO to idealna przestrzeń na wydarzenia. Jest na tyle funkcjonalna, że pomieści zarówno mniej, jak i bardziej liczne konferencje i spotkania – firmowe i prywatne. Każda z sal konferencyjnych została wyposażona w projektory, duże ekrany, system audio i darmowe, szybkie Wi-Fi. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz cateringu, mamy dla Ciebie ofertę z naszej restauracji.

PURO Hotel Gdansk Spaces 001

Do 12 osób

Parrot

Kameralna sala z drewnianym stołem dla 12 osób. Idealna na mniejsze spotkania biznesowe, narady lub warsztaty. Marynistyczny styl nawiązuje do swoistego charakteru miasta. 

PURO Hotel Gdansk Spaces 005

Do 8 osób

Whale

Wyjątkowa sala z okrągłym stołem dla 8 osób oraz częścią mniej formalną – z sofą, stolikiem kawowym oraz bio-kominkiem. Tu możesz poczuć się jak w domowym zaciszu. 

PURO Hotel Gdansk Spaces 003

Do 30 osób

Pelikan

Przestrzenna sala z dużymi oknami, wychodzącymi na malowniczy deptak w sercu Starego Miasta. Konstrukcja wewnątrz sali przypomina stragan, nawiązując do kupieckiej historii miasta - to idealne miejsce na dostęp do napoi i przekąsek w trakcie spotkania.

PURO Hotel Gdansk Spaces 007

Do 140 osób

White Bear

W naszych wnętrzach dominuje współczesne wzornictwo i klasyka designu. W przestrzeniach konferencyjnych, Goście mogą przyjrzeć się sztuce młodych artystów związanych z Trójmiastem. Czy wiesz skąd nazwy naszych sal? Wszystkie noszą nazwy dawnych gdańskich spichlerzy.

Wydarzenia

PURO Hotel Gdansk Mice 001

PURO Hotel Gdansk Interior 004

PURO Gdańsk to miejsce spotkań – Ty decydujesz jakich. Mniejsze konferencje, warsztaty, premiery, a może duże eventy? Nasz zespół zadba, aby przebiegały tak, jak planujesz.

Wyślij zapytanie

Świętuj z nami

PURO Hotels Brand 017 (1)

PURO Hotel Brand 020

Urodziny, ślub czy mniejsze spotkanie towarzystkie? W PURO cieszymy się z każdego Twojego święta. Dlatego przygotowaliśmy nasze przestrzenie również pod takie wydarzenia. Zaproś gości, a my zajmiemy się wszystkim innym - przygotowaniem wnętrza, pysznym jedzieniem i atmosferąi. Skontaktuj się z naszym zespołem i wspólnie zaplanujmy Twoje świętowanie.

Wyślij zapytanie