Menu Zarezerwuj

Eat & Drink

Spotkajmy się

W PURO Gdańsk mieszczą się restauracja, gastrobar INK oraz sky bar z tarasem widokowym INK Above.

Sprawdź ich ofertę poniżej.

Restauracja

Dancing Anchor

W przestronnej, otwartej kuchni przyrządzamy ryby i owoce morza oraz drób i wieprzowinę. Szef restauracji przygotował także ciekawy wybór przystawek oraz dań dla dwóch osób, by potrawami można było się dzielić. Zapraszamy do spróbowania autorskich przepisów oraz starannie wyselekcjonowanych win.

Wnętrze Dancing Anchor powstało z inspiracji gdańskimi motywami industrialnymi: Wyspą Spichrzów i stocznią. Tak mówią o swoim projekcie autorzy ze studia DeSallesFlint.

Na ścianach wiszą prace pochodzące z naszej kolekcji dzieł sztuki: obrazy Łukasza Patelczyka, grafiki Aleksandry Prusinowskiej, a także minimalistyczne fotografie Sary Morris.

Gastro bar

INK

Zapraszamy do spróbowania autorskich drinków oraz przekąsek w gastrobarze INK. Znajduje się on w eklektycznym wnętrzu lobby PURO Gdańsk, którego jednym z najbardziej charakterystycnzych elementów są okragłe, wypukłe lustra.

Sky bar

INK Above

Nazwa INK Above nie jest przypadkowa. To bar z tarasem na ostatnim piętrze naszego hotelu, z którego rozpościera się piękny widok na gdańską starówkę oraz marinę.