Menu Zarezerwuj

Działamy 
z myślą 
o Tobie

Wiemy jak bardzo chcesz już ruszyć w świat, zmienić choć na chwilę otoczenie i nacieszyć oko czymś innym, niż własne cztery ściany. Jednocześnie, wiemy też, jak bardzo chcesz być bezpieczny. To, na czym zależy nam najbardziej, to zapewnienie Ci tego komfortu. Przemyśleliśmy każdy etap Twojej wizyty, od wejścia do hotelu, po wymeldowanie się i jesteśmy gotowi, aby zapewnić Ci bezpieczny pobyt, według procedur zalecanych przez lokalne władze, GIS i WHO. 

Zaraz po wejściu zauważysz, że wszystkie nasze przestrzenie publiczne są regularnie dezynfekowane i przygotowane tak, aby ułatwić gościom utrzymywanie wymaganego dystansu. Zespół PURO jest na bieżąco ze wszystkimi zaleceniami, zawsze na miejscu, jeśli będziesz potrzebować porady. Jednocześnie, nasi pracownicy są dla nas niezwykle ważni i staramy się robić wszystko, aby byli tak samo bezpieczni jak goście. 

Oto co robimy:

  • Wietrzymy każdą przestrzeń lub używamy lamp UV
  • Używamy również lamp UV w każdym pokoju po wymeldowaniu
  • Ułatwiamy zachowanie bezpiecznego dystansu 
  • Dokładnie myjemy i dezynfekujemy recepcję po każdym gościu
  • Publiczne toalety i windy są regularnie czyszczone
  • Dbamy o to, aby nasze zespoły były chronione i bezpieczne w pracy

 

Jeśli chodzi o Twój pokój - nasz Dział Sprzątający zaostrzył swoje procedury, jednocześnie nie pozostawiając po sobie śladu. Wszystkie pokoje są dezynfekowane po każdej wizycie, a także regularnie wietrzone. Room Service również został wyposażony w nowe środki ostrożności. Jeśli potrzebujesz dodatkowych kosmetyków, ręczników lub sprzątania pokoju w trakcie Twojego pobytu, wystarczy, że dasz znać. 

Podsumowując, jesteśmy przygotowani na to, aby zapewnić Ci wyjątkowe hotelowe doświadczenie, którym możesz się w pełni cieszyć, bez obaw o własne bezpieczeństwo. Korzystając z naszych rowerów, pamiętaj, że również dbamy o ich czystość. Popijając kawę na tarasie lub w ogrodzie, zrelaksuj się – każda przestrzeń jest dokładnie i regularnie czyszczona. 

Wiemy, że sytuacja może być stresująca. Ale będąc w PURO, możesz spać spokojnie.  

PURO Team

Przygotowujesz się do przyjazdu?

Zapoznaj się z tymczasowymi zmianami, jakie wprowadziliśmy w naszych hotelach na czas obowiązywania obostrzeń:

TWÓJ POBYT W PURO

 

 

Planujesz spotkanie w hotelu?

My też przygotowaliśmy plany na różnego rodzaju eventy. Zobacz, co robimy, aby wszyscy czuli się u nas dobrze:

SPOTKANIA I KONFERENCJE