29.02.2016

PURO Stripes: Wiosenne szaleństwo Missoni

Missoni, włoski dom mody założony ponad pół wieku temu przez Ottavia and Rositę Missonich, słynie z barwnych, żywych wzorów i najwyższej jakości dzianin. Missoni to czysta energia, radość tworzenia i ubierania! To czuć za każdym razem, gdy wodzi się wzrokiem po kolejnych kolekcjach marki... Już siódmą dekadę!

W najnowszej kampanii na wiosnę - lato 2016 urzeka motyw pasków. Pionowe i horyzontalne, przechodzące w zygzaki, cieniowania i iluzje optyczne grają pierwsze skrzypce w mistrzowskiej grze wzorów i kolorów. Na prostych, kolumnowych sukienkach wybrzmiewają barwy mediolańskich ulic, rozgrzanych wiosennym powietrzem: maślane żółcie, spalone słońcem umbry fasad, miłosne duety różu i czerwieni i wibrujące, śródziemnomorskie błękity. Hipnotyzujące desenie wciągają w wysmakowaną grę, angażując wszystkie zmysły.  

Na zdjęciach autorstwa utalentowanego londyńskiego fotografa Harleya Weira występuje niezastąpiona Freja Beha Erichsen. Jej naturalna i swobodna kobiecość przywołuje na myśl estetykę lat 70., podczas gdy wyraziste, studyjne kadry i żywe kolory jednogłośnie mówią nam gdzie jesteśmy: jest 2016 rok, wiosna, możemy cieszyć się modą i życiem :)

 

 

 

 

 

 

x

Subscribe to our mailing list

*indicates required