15.04.2015

PURO Poznań: Projektanci debiutują, my kibicujemy!

Jak dobrze zadebiutować? Ciekawie zaprezentować swoją twórczość, zdobyć klientów, skutecznie negocjować? Tego wszystkiego dowiecie się podczas drugiej edycji konferencji Elementarz Projektanta, poświęconej przedsiębiorczości oraz praktycznym aspektom pracy designerów. PURO Hotels z wielką przyjemnością patronuje temu wyjątkowemu wydarzeniu!

 

 

Tym razem areną interakcji uczestników konferencji będą przestrzenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Czeka nas szereg atrakcji! Na pierwszy ogien zapraszamy na wernisaż: 17 kwietnia w ramach wystawy Debiut Projektanta zaprezentuje się najmłodsze pokolenie projektantów. Towarzyszące wystawie wydarzenia takie jak pokaz portfolio i warsztaty mają na celu przybliżenie zawodu projektanta mieszkańcom Poznania. Podczas wystawy zostaną pokazane najlepsze dyplomy z Wydziału Grafiki i Komunikacji Wizualnej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Interaktywna forma ekspozycji pozwoli zwiedzającym na jak najlepsze zrozumienie przeznaczenia dyplomów projektowych. Organizatorom wydarzenia zależy na otwarciu się środowiska projektowego na szerokiego odbiorcę, dlatego w trakcie wernisażu projektanci będą obecni przy swoich pracach do dyspozycji zwiedzających. Każdy będzie mógł zapytać o szczegóły powstawania danej pracy. Aby lepiej przybliżyć odbiorcom twórczość dyplomantów, w trakcie trwania wernisażu odbędzie się również pokaz portfolio. Wybrani projektanci otrzymają po 10 minut na przedstawienie swojego dorobku.

 

 

Debiutujący designerzy podzielą się z mieszkańcami Poznania swoimi umiejętnościami. Przez dwa dni w przestrzeni wystawy Poznaniacy w każdym wieku będą mogli zabawić się w nocnych ilustratorów, nauczą się na czym polega tworzenie krojów pism i sztuka kaligrafii. W ofercie warsztatów znajdują się zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Warsztaty są bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy na stronie www.debiutprojektanta.pl.

 

 

Elementarz Projektanta to także konferencja (18-19 kwietnia), skupiająca się w tym roku na obszarze przedsiębiorczości w projektowaniu. Organizatorzy oswajają tematy rzadko poruszane w edukacji, a bardzo ważne dla młodych designerów. Wśród tegorocznych prelegentów same znakomitości: Syfon Studio, Mamastudio, Jacek Kłosiński czy Jan Kallwejt. Podczas konferencji będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami. Po sobotnich wykładach organizatorzy zapraszają na imprezę integracyjną, podczas której w luźnej atmosferze odbędą się sesje dyskusyjne w małych grupach.

Konferencja

18 i 19 kwietnia 2015

Międzynarodowe Targi Poznańskie

ul. Bukowska 12, Poznań

Wejście przez bramę po prawej stronie

Hala nr 6a - z dworca głównego najlepiej dojść tu pieszo – zajmie to około 5 min.


Wystawa Debiut Projektanta

Dokładne informacje o wystawie znajdziesz tutaj.

17–19 kwietnia 2015

Wernisaż i pokaz portfolio: 17 kwietnia, godz. 18.00.

Warsztaty: 18–19 kwietnia

Nowa Gazownia

ul. Ewangelicka 1

 

Impreza integracyjna

Impreza odbędzie się w sobotę po ostatnim wykładzie w naszej hali 6a. Przygotujcie się, żeby zostać na dłużej. Będzie możliwość porozmawiania przy piwie z ulubionymi prelegentami. Odbędą się także sesje dyskusyjne, podczas których będziecie mogli porozmawiać z innymi uczestnikami o swoich doświadczeniach. Integracja potrwa do około północy.

 

 

Więcej informacji: www.elementarzprojektanta.pl

Foto: materiały prasowe.

x

Subscribe to our mailing list

*indicates required