26.02.2015

POZNAŃ: Czego pragną kobiety?

Przede wszystkim dopieszczenia z każdej strony ;) Zwłaszcza w dniu, który w kalendarzu tradycyjnie przypisany jest celebracji płci pięknej. Dzień Kobiet to doskonała okazja by zadbać o swoje potrzeby, które niekoniecznie są widoczne i spełniane na co dzień. A kto, jak nie inne kobiety, jest ich świadomy?

 

 

Dlatego zespół Concordii Design, co tu kryć - z przewagą kreatywnego kobiecego pierwiastka - już od czterech już lat organizuje wyjątkowe wydarzenie.

Concordia Women to dzień pełen atrakcji dedykowanych kobietom. Począwszy od zadbania o ciało (naturalne kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne, wyjątkowe kobiece menu Concordia Taste) i jego odpowiednią oprawę (brafitting, porady stylizacyjne, profesjonalna sesja zdjęciowa, pokaz mody i stoiska z ubraniami od zdolnych polskich projektantów pod szyldem TUTU i Shop of Form) po dobrą zabawę (warsztaty tworzenia biżuterii, pokaz szycia) i praktyczne porady dla pracujących Mam.

 

 

Concordia Women to doskonały powód, by wyjść z domu, zabrać przyjaciółki i kompleksowo zadbać o siebie:) Szczegółowy program wydarzenia znajdziecie tutaj. Odliczając dni do kobiecego święta, zerkajcie na Fanpage Concordii często, codziennie pojawiają się nowości i niespodzianki!

 

 

fot. materiały prasowe Concordia Design

 

 

 
x

Subscribe to our mailing list

*indicates required