01.08.2014

POZNAN: Ciesz się słońcem w ogródku NIFTY No.20, przy którymś z naszych letnich koktajli!

Z radością informujemy, że otworzyliśmy ogródek przy naszej restauracji NIFTY No. 20 w PURO Poznań. To idealne miejsce na relaks w słońcu, spotkanie z przyjaciółmi i któryś z naszych ekscytujących, letnich drinków, skomponowanych przez naszego barmana - Miłosza Marczaka. 

Brass Monkey

Tego lata wszystkie małpki rezygnują z bananów na rzecz grillowanego ananasa. W połączeniu z jasnym rumem, świeżą miętą, dojrzałą limą oraz dozą gorzkiej pomarańczy pretenduje do tytułu oficjalnego napoju izotonicznego Nifty No.20 !

Gimlet Grape

Co gryzie Gimleta Grape'a? Absolutnie nic... tego lata cieszy się on dobrą sławą w towarzystwie dziewczyn jak i chłopaków. Słodycz, kwasowość, delikatna goryczka... Niech wakacje trwają wiecznie!

New Fashioned #8

Klasyka z charakterem w nowym wydaniu. Dojrzałe banany, gorzka czekolada, słodka pomarańcz - to nuty które napotkasz w złożonym akordzie tego szlachetnego napoju. Legenda głosi że złożony smak tego koktajlu zainspirował pewnego brytyjskiego muzyka do napisania utworu "Bitter Sweet Symphony"... 

CO_FI

Mocna kawa - oto czego potrzebujesz do pełni szczęścia po udanym posiłku. Dodajmy do tego aromaty lukrecji, wanilii oraz gorzkiej pomarańczy zawarte w naszej magicznej mieszance... Brzmi dobrze? Znajdź chwilę dla siebie i zrelaksuj się przy kieliszku CO_FI.

Le'Mon'Ada!

Jeśli nie masz dziś ochoty na alkohol lub piastujesz zaszczyt bycia kierowcą = zapraszamy na różnego rodzaju lemoniady. Amatorzy słodyczy, kwasowości, ziół oraz goryczy... Jednoczcie się - każdy znajdzie coś dla siebie!

 

x

Subscribe to our mailing list

*indicates required