02.12.2014

Moda w Trójmieście. ZUO CORP!

Centrum Designu Gdynia prężnie działa na Pomorzu integrując środowisko dizajnu i mody. Po hucznych 3. urodzinach placówki, poświęconych głównie typografii i typoaktywizmowi miejskiemu, lada dzień ruszy cykl spotkań dedykowanych modzie.

Pierwsze z nich poprowadzi niezwykły duet - ZUO CORP, marka od dobrych paru lat realizująca na polskim rynku świeżą, autorską wizję tworzenia i komunikowania mody. Właśnie otworzyli swój flagowy butik w Warszawie, wprowadzając przy tym nowe linie projektowe. Wszystko pod szyldem jakości, spójności wizji i dbałości o detal. Bartek Michalec, projektant marki, uchodzi za jednego z najzdolnieszych polskich twórców mody. Razem z Łukaszem Laskowskim powrócili z nowym wizerunkiem marki w wielkim stylu.

Podczas gdyńskiego spotkania twórcy ZUO CORP odpowiedzą na pytania, które nie od dziś nurtują ludzi mody. Ale w świecie polskiej mody, walczącym o tożsamość - i jakość! - takie pytania powinny być na porządku dziennym. Bo pozwalają szukać odpowiedzi.

Jak stworzyć markę mody i przetrwać na rynku 3 lata? Jak pogodzić artystyczną wizję z komercyjnymi wymogami? Na te i inne pytania odpowiedzą Bartek i Łukasz. Na spotkanie zaproszeni są wszyscy, którzy zawodowo zajmują się modą: projektanci, zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, dziennikarze, blogerzy, PR-owcy, przedsiębiorcy. Wszyscy, którym zależy na wiedzy o modzie i jej popularyzacji.

W ramach zachęty i inspiracji koniecznie obejrzyjcie wywiad z projektantami.

Już w środę, 3 grudnia, w gdyńskim Centrum Designu. Fashioniści, do Trójmiasta!

 

Więcej informacji o spotkaniu znajdziecie tutaj

 

 

 

 

x

Subscribe to our mailing list

*indicates required