30.12.2016

Happy New Year 2017 from the PURO Mag Team!

Nasza codzienność to pliki tekstowe, fotografie, podróże i hektolitry kawy. Każdy z nas dokłada cząstkę siebie, by na łamach PURO Magazine inspirować, informować i dostarczać Wam wizualnej przyjemności. Rzadko się ujawniamy, ale dziś robimy dla Was wyjątek. W końcu zmieniamy datę w kalendarzu - przeskakuje nam jedna cyfra do przodu, a to zawsze dobry czas na refleksje i życzenia. I noworoczne selfie! Zobaczcie, czego Wam życzy redakcja PURO Magazine, wszyscy wspólnie i każdy z osobna. Niech 2017 będzie taki, o jakim marzycie!

 


 

Agata Kiedrowicz, redaktor naczelna PURO Magazine

Życzę Wam odwagi - do bycia sobą, a to zawsze prowadzi do szczęścia - własnego i innych. I działania! I zmian! Bądźcie dobrzy sami dla siebie, poświęcajcie sobie czas i uwagę. I każdego dnia róbcie sobie prezent, jak mawiał agent Cooper z kultowego serialu Twin Peaks: “Every day, once a day, give yourself a present. Don’t plan it. Don’t wait for it. Just let it happen”. Choćby byłaby to “a damn fine cup of coffee”.

 

 


 

Anna Królikiewicz, artystka wizualna, wykładowczyni, felietonistka PURO

Życzę Wam obiecującego Nowego Roku, takiego, który swoje obietnice spełni! I noście (według starego zwyczaju) w portfelach łuski królewskiego karpia z Wigilii: niech jak magnes przyciągają w Waszą stronę dobrostan! Całymi ławicami!

 

 


 

Kasia Pilitowska, dziennikarka i animatorka życia kulturalnego Krakowa

Najważniejsze by być razem z kochającymi ludźmi. A najlepiej - siąść z nimi do stołu i cieszyć się ich towarzystwem oraz  dobrym jedzeniem. To jest szczęście! Tego Wam życzę na co dzień w Nowym Roku 2017!

 

 


 

Zuza Mielczarek, projektantka, PURO korespondentka z Rotterdamu i ze świata

Ożywczego słońca - takiego jak to, grudniowe, i niepowtarzalnych skarbów na co dzień. Śledź skąpany w słonecznych promieniach dumnie zerka w przyszłość z najstarszego przedmiotu w moim domu - XIX-wiecznego talerza po prababci Irenie Cichowskiej z Korwin-Kamieńskich z Mohylewa.

 

 
 

Asia Flisek, nasza korespondentka z Wrocławia, dziennikarka

Znajdujcie czas na małe przyjemności, długie spacery bez wyraźnego celu, rozmowy z przyjaciółmi i zachwyty nad błahymi sprawami. Niech czasem będzie niepoważnie i lekko.

 

 


 

Marcin Markowicz, niezastąpiony PURO tłumacz, doktorant UAM w Poznaniu i nauczyciel literatury amerykańskiej 

Let 2017 be slow :) Bądźcie zdrowi, wolni i szczęśliwi. Z kim chcecie, i jak chcecie. Niech otaczają Was inspirujący ludzie i piękne przedmioty. Kochajcie i bądźcie kochani. Odnajdźcie własne tempo i własną drogę, spełniając się każdego dnia. Twórzcie, uczcie siebie i innych, śmiejcie się i rozśmieszajcie!

 

 

 

x

Subscribe to our mailing list

*indicates required