Menu Zarezerwuj

PRACA W PURO

Dołącz do nas

Robimy co w naszej mocy, aby zarówno goście, jak i pracownicy czuli się u nas lepiej niż w domu.

Szczęśliwy pracownik, to nasz pracownik. Dbamy o Was i zapewniamy Wam przyjazną, mniej formalną atmosferę pracy. Stawiamy na casualowy szyk. Zamieniamy sztywne, hotelowe uniformy na ubrania projektowane w zgodzie z najnowszymi trendami, specjalnie na nasze zamówienie i na wyłączność przez Monikę Namiestnik z 8MN. Chodzimy w trampkach, nie w lakierkach. Wszyscy gramy do jednej bramki. Zawsze według zasad fair play - na koleżeńskich zasadach. Organizujemy zajęcia z teambuildingu i wyjazdy firmowe. Oferujemy liczne szkolenia branżowe, pakiet medyczny, a także preferencyjne stawki dla pracowników i rodzin w siostrzanych obiektach PURO.

  1. Manager

    Człowiek zaradny i wyjątkowy. Inteligencja, wielozadaniowość i poczucie humoru - to tylko niektóre z jego cech szczególnych. Zna się na tym co robi, a wszystko co robi, robi wyjątkowo dobrze. Dzięki niemu hotel tętni życiem i działa na pełnych obrotach przez całą dobę. Chociaż ma mnóstwo do zrobienia, zawsze znajdzie chwilę na miłą pogawędkę.

  2. Kuchnia

    Kuchnia to prawdziwe serce hotelu. Łączy smakiem, zniewala aromatem. To magiczne miejsce, z którego aż nie chce się wychodzić. Pracują w niej kreatywni kucharze i ich zaangażowani pomocnicy. Wszystko najlepszej jakości i pierwszej świeżości. Noże ostre jak żyleta. Naczynia czyste jak tafla jeziora. Załoga kuchenna potrafi przygotować to, czego dusza zapragnie i sprosta nawet najbardziej wyszukanym podniebieniom.

  3. Obsługa Gości

    Człowiek na tym stanowisku nie jest kwestią przypadku. Jego oczy widziały już wiele, a uszy poznały mnóstwo niesamowitych historii. Szeroki uśmiech nigdy nie znika mu z twarzy. Jest zwierzęciem stadnym. Jest też otwarty, sympatyczny i skory do pomocy. Życzliwość, to jego drugie imię. Wie co, gdzie i jak. Wie także, że to, co było modne w zeszłym sezonie, dziś jest już passe. Możesz zapytać go o wszystko – zawsze chętnie odpowie.

Kariera w PURO

Doceniamy zaangażowanie i nieszablonowe podejście do pracy. PURO to idealne miejsce dla tych, którzy chcą osiągnąć więcej i spełnić się bardziej. Pozwalamy lśnić naszym pracownikom, bo wiemy, że każdy ma w sobie pierwiastek sukcesu. Nieważne od jakiego stanowiska zaczynasz. Ważne, że chcesz się rozwijać. Poznaj historię Krzyśka Kluby, z PURO Hotel Gdańsk, który w krótkim czasie z Concierge awansował na Service Managera.

APLIKACJA Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu zarejestruj się poprzez portal eRecruiter. Nasz Dział Personalny skontaktuje się z wybranymi Superbohaterami.

Masz pytania odnośnie aplikacji?
Pisz na rekrutacja@purohotel.pl

Oferty pracy

Historie naszych pracowników

Krzysiek Kluba

Service Manager, PURO Gdańsk Stare Miasto

Ola Jacel

Quality & Training Manager, PURO Hotels

Bartek Fabiś

Demi Chef, NIFTY No. 20 w PURO Poznań Stare Miasto